Hide Esports

Results

Tennis ITF M25 - Aarhus 06/15 11:30 Lucas Gerch v August Holmgren 0-6,2-2
Tennis ITF M25 - Aarhus 06/15 11:30 Elmer Moller v Toby Martin 6-0,4-2
Tennis Challenger - Nottingham 06/15 11:30 Charles Broom v Daniel Evans 0-1
Voetbal Noorwegen - Toppserien - Dames 06/15 11:00 Avaldsnes - Dames Avaldsnes - Dames v Røa - Dames Røa - Dames Cancelled
Windhondenrennen AUS The Meadows 06/15 10:41 - The Meadows v View
Windhondenrennen AUS Wentworth P 06/15 10:38 - Wentworth Park v View
Windhondenrennen AUS Ipswich 06/15 10:35 - Ipswich v View
Windhondenrennen Monmore 06/15 10:34 Monmore v View
Windhondenrennen AUS Shepparton 06/15 10:33 - Shepparton v View
Voetbal Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd 06/15 10:30 Man Utd (Joshua) Esports v Man City (VanGogh) Esports 3-0
Voetbal Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd 06/15 10:30 Liverpool (MisterX) Esports v Arsenal (Leonardo) Esports 3-1
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 06/15 10:30 Benfica (Senior) Esports v Sevilla (Arcos) Esports 2-2
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 06/15 10:30 Newcastle (lion) Esports v AC Milan (nikkitta) Esports 1-1
Tafeltennis TT Elite Series 06/15 10:30 Kamil Rudomina v Tadeusz Piotrowski 3-0
Tennis Challenger - Ilkley 06/15 10:30 George Loffhagen v Maxime Cressy 0-0
Tafeltennis TT Star Series 06/15 10:30 Jakub Kleprlik v Jakub Kaucky 3-0
Tafeltennis Setka Cup 06/15 10:30 Oleh Kurylenko v Roman Zaporozhets 3-0
Paardenraces AUS Sha Tin 06/15 10:30 - Sha Tin v View
Windhondenrennen Doncaster 06/15 10:29 Doncaster v View
Windhondenrennen Romford 06/15 10:27 Romford v View
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 06/15 10:26 Netherlands (labotryas) Esports v Argentina (KraftVK) Esports 2-1
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 06/15 10:26 Portugal (sane4ek8) Esports v Germany (MeLToSik) Esports 2-2
Tennis ITF M15 - Hongkong - HD 06/15 10:25 Rai/Reddy v Masabayashi/Suksumrarn View
Tafeltennis TT Elite Series 06/15 10:25 Josef Braun v Lukasz Nadolski 3-0
Windhondenrennen AUS Dubbo 06/15 10:25 - Dubbo v View
Tafeltennis Setka Cup 06/15 10:20 Ihor Emets v Vadym Kucheriavyi 0-3
Tafeltennis TT Cup 06/15 10:20 Jan Trefny v Ondrej Knazik 1-3
Tafeltennis TT Elite Series 06/15 10:20 Kacper Slawinski v Bartlomiej Pacia 2-3
Paardenraces Greyville (SA) 06/15 10:20 Greyville (ZA) v View
Windhondenrennen AUS The Meadows 06/15 10:20 - The Meadows v View
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 06/15 10:18 Inter (Koftovsky) Esports v AC Milan (nikkitta) Esports 6-0
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 06/15 10:18 Newcastle (lion) Esports v Sevilla (Arcos) Esports 2-6
Windhondenrennen Monmore 06/15 10:18 Monmore v View
Windhondenrennen AUS Wentworth P 06/15 10:17 - Wentworth Park v View
Paardenraces AUS Toowoomba 06/15 10:16 - Toowoomba v View
Basketbal FIBA 3x3 Challenger 06/15 10:15 Bordeaux 3x3 Bordeaux 3x3 v Montreux 3x3 Montreux 3x3 16-14
Voetbal Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd 06/15 10:15 Croatia (MisterX) Esports v Turkey (Adriano) Esports 5-1
Basketbal FIBA 3x3 U23 Nations League 06/15 10:15 Turkmenistan 3x3 U23 Turkmenistan 3x3 U23 v Kazachstan 3x3 U23 Kazachstan 3x3 U23 14-21
Voetbal Esoccer GT Leagues – 12 mins play 06/15 10:15 Tottenham (Socrates) Esports v Man Utd (Jack) Esports 3-3
Voetbal Esoccer GT Leagues – 12 mins play 06/15 10:15 Aston Villa (Aladdin) Esports v Arsenal (Panic) Esports 4-3
Voetbal Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd 06/15 10:15 Poland (Leonardo) Esports v Switzerland (VanGogh) Esports 3-3
Tafeltennis TT Cup 06/15 10:15 Andrus Hiiemae v Mart Kurvet 1-3
Paardenraces JPN Kochi 06/15 10:15 - Kochi v View
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 06/15 10:14 England (BlackStar98) Esports v Portugal (sane4ek8) Esports 3-1
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 06/15 10:14 Germany (MeLToSik) Esports v Netherlands (labotryas) Esports 0-1
Windhondenrennen Doncaster 06/15 10:13 Doncaster v View
Windhondenrennen AUS Shepparton 06/15 10:13 - Shepparton v View
Basketbal Ebasketball H2H GG League - 4x5min 06/15 10:12 GS Warriors (COMBO) Esports v PHX Suns (SCORCH) Esports 62-49
Beachvolleybal Italian Championships Caorle 06/15 10:10 Benzi/Bonifazi v Martino/Manni 21-15
Tafeltennis TT Elite Series 06/15 10:10 Krzysztof Kotyl v Grzegorz Poliniewicz 0-3
Windhondenrennen AUS Ipswich 06/15 10:10 - Ipswich v View
Windhondenrennen Romford 06/15 10:09 Romford v View
Windhondenrennen AUS Warragul 06/15 10:07 - Warragul v View
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 06/15 10:06 Benfica (Senior) Esports v Newcastle (lion) Esports 4-2
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 06/15 10:06 Sevilla (Arcos) Esports v Inter (Koftovsky) Esports 1-1
Tafeltennis TT Cup 06/15 10:05 Miroslav Sochor v Michal Brozek 0-3
Tafeltennis Setka Cup 06/15 10:05 Oleg Pereguda v Oleksandr Bryzhevatyi 2-3
Tafeltennis TT Elite Series 06/15 10:05 Krzysztof Guminski v Krzysztof Kapik 2-3
Paardenraces JPN Saga 06/15 10:05 - Saga v View
Paardenraces Auteuil 06/15 10:04 Auteuil v View
Windhondenrennen AUS Dubbo 06/15 10:04 - Dubbo v View
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 06/15 10:02 Argentina (KraftVK) Esports v Germany (MeLToSik) Esports 2-3
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 06/15 10:02 Netherlands (labotryas) Esports v England (BlackStar98) Esports 5-2
Windhondenrennen Monmore 06/15 10:01 Monmore v View
Voetbal Esoccer GT Leagues – 12 mins play 06/15 10:00 Aston Villa (Aladdin) Esports v Man City (Boris) Esports 2-3
Voetbal Esoccer GT Leagues – 12 mins play 06/15 10:00 Man Utd (Jack) Esports v Arsenal (Panic) Esports 0-2
Tafeltennis Setka Cup 06/15 10:00 Dmytro Zeniuk v Denys Pesternikov 2-3
Voetbal Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd 06/15 10:00 Serbia (Joshua) Esports v Turkey (Adriano) Esports 1-3
Voetbal Esoccer GT Leagues – 12 mins play 06/15 10:00 Man Utd (Jack) Esports v Arsenal (Panic) Esports 0-2
Voetbal Esoccer GT Leagues – 12 mins play 06/15 10:00 Aston Villa (Aladdin) Esports v Man City (Boris) Esports 2-3
Voetbal Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd 06/15 10:00 Croatia (MisterX) Esports v Switzerland (VanGogh) Esports 2-4
Tennis Challenger - Ilkley 06/15 10:00 Denis Kudla v Omar Jasika 0-0
Tafeltennis TT Star Series 06/15 10:00 Adam Klajber v Frantisek Onderka 3-2
Tafeltennis Setka Cup 06/15 10:00 Jan Krames Sr v Jakub Dufek 3-2
Tafeltennis TT Elite Series 06/15 10:00 Tomasz Lewandowski v Marcin Jadczyk 1-3
Tafeltennis Setka Cup 06/15 10:00 Ihor Torhachov v Serhii Priadko 2-3
Tafeltennis Tsjechië - Liga Pro 06/15 10:00 Rotislav Hasmanda v Lukas Malek 3-1
Tafeltennis Tsjechië - Liga Pro 06/15 10:00 Stepan Prazak v Petr Wejwoda 3-0
Tafeltennis Tsjechië - Liga Pro 06/15 10:00 Michal Vedmoch v Vasil Stempak 3-0
Voetbal Russia Division 3 06/15 10:00 Sudostroitel Makhachkala Sudostroitel Makhachkala v Iriston Vladikavkaz Iriston Vladikavkaz 4-0
Tafeltennis Tsjechië - Liga Pro 06/15 10:00 Michal Syroha v Milan Chalupnicek 3-2
Windhondenrennen AUS The Meadows 06/15 10:00 - The Meadows v View
Paardenraces AUS Sha Tin 06/15 10:00 - Sha Tin v View
Tennis Challenger - Nottingham 06/15 10:00 Jack Pinnington Jones v Mattia Bellucci 4-6,5-3
Windhondenrennen AUS Wentworth P 06/15 09:58 - Wentworth Park v View
Tafeltennis TT Cup 06/15 09:55 Petr Litomisky v Radek Zeman 2-3
Voetbal Esoccer H2H GG League - 8 speelminuten 06/15 09:55 France (BARON) Esports v Portugal (GLIDE) Esports 2-3
Tafeltennis TT Elite Series 06/15 09:55 Grzegorz Sawicki v Daniel Morawiec 3-1
Tafeltennis Setka Cup 06/15 09:55 Ihor Syniavskyi v Mykola Slozka 2-3
Windhondenrennen AUS Ipswich 06/15 09:55 - Ipswich v View
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 06/15 09:54 AC Milan (nikkitta) Esports v Sevilla (Arcos) Esports 0-0
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 06/15 09:54 Inter (Koftovsky) Esports v Benfica (Senior) Esports 5-1
Windhondenrennen AUS Shepparton 06/15 09:53 - Shepparton v View
Basketbal Ebasketball H2H GG League - 4x5min 06/15 09:50 MIL Bucks (DUELIST) Esports v BOS Celtics (ARCHITECT) Esports 78-57
Basketbal FIBA 3x3 Challenger 06/15 09:50 Düsseldorf 3x3 Düsseldorf 3x3 v Boekarest 3x3 Boekarest 3x3 21-11
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 06/15 09:50 Portugal (sane4ek8) Esports v Netherlands (labotryas) Esports 2-0
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 06/15 09:50 England (BlackStar98) Esports v Argentina (KraftVK) Esports 2-2
Basketbal Ebasketball Battle - 4x5 minuten 06/15 09:50 CLE Cavaliers (ViTOR) Esports v LA Lakers (Andrik) Esports 67-78
Basketbal FIBA 3x3 U23 Nations League - Dames 06/15 09:50 Turkmenistan 3x3 U23 - Dames Turkmenistan 3x3 U23 - Dames v Kazachstan 3x3 U23 - Dames Kazachstan 3x3 U23 - Dames 4-21
Tafeltennis Setka Cup 06/15 09:50 Oleksandr Lipeiko v Serhii Hovorunets 3-0