Reims

Fixtures

DateRThuis vs Uit-

Teams

**Hippische wedstrijden te Reims**

Welkom op de hippische wedstrijden van Reims! Kom genieten van een spannend dagje uit vol actie en sensatie.

**Program**

* 10.00 uur: Opening van de wedstrijden
* 10.30 uur: Eerste race
* 12.00 uur: Pauze
* 13.00 uur: Tweede race
* 14.30 uur: Derde race
* 16.00 uur: Vierde en laatste race

**Voor iedereen wat wils**

Of je nu een ervaren racefan bent of gewoon op zoek bent naar een leuke dag uit, bij de hippische wedstrijden van Reims is voor iedereen wat wils.

* Kijk hoe getalenteerde jockeys hun paarden naar de overwinning leiden
* Wed op je favoriete paard en maak kans op prachtige prijzen
* Ontdek de nieuwste paardensportaccessoires in onze stands
* Geniet van heerlijk eten en drinken in onze restaurants en bars

**Praktische informatie**

* Datum: [Datum invullen]
* Locatie: [Locatie invullen]
* Tickets: Beschikbaar aan de kassa of online
* Parkeergelegenheid: Gratis parkeerplaatsen beschikbaar

Mis deze spannende hippische wedstrijden niet en beleef een onvergetelijke dag vol paardensport en entertainment.