Interland U23 - Dames

**Interland U23 - Dames**

Op zaterdag 25 maart om 14.30 uur vindt er op Sportpark De Toekomst in Amsterdam een oefeninterland plaats tussen Oranje O23 en Jong Oostenrijk O23!

De selectie van bondscoach Jessica Torny voetbalt sinds 2020 samen en wist in 2022 met overtuiging het EK-ticket te bemachtigen. Het team richt zich op het bereiken van de halve finale van het EK in Georgië, dat van 21 juni tot en met 8 juli wordt gespeeld.

Om optimaal voorbereid te zijn op het EK oefent Oranje O23 tegen Jong Oostenrijk O23. De Oostenrijkse vrouwen hebben zich eveneens geplaatst voor het EK.

Kom langs en steun de Oranje Leeuwinnen van de toekomst!

**Praktische informatie:**

* Datum: zaterdag 25 maart 2023
* Tijd: 14.30 uur
* Locatie: Sportpark De Toekomst, Amsterdam
* Toegangsprijs: gratis

**Tickets:**

Er zijn geen tickets nodig voor deze wedstrijd. Toegang is gratis.