Live Scores

Voetbal Japan - J-League 00' Shonan Bellmare [12] Shonan Bellmare View Vissel Kobe [4] Vissel Kobe
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 02' Inter (KravaRK) Esports 0-1 Lazio (Plevis) Esports
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 02' Napoli (Nazario) Esports 1-1 AC Milan (Foggy) Esports
Voetbal Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd 06' Portugal (OoLancer) Esports 2-0 England (CarlWhizzer) Esports
Voetbal Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd 06' Brazil (ViTo) Esports 1-2 Germany (Walker) Esports
Voetbal Australië - New South Wales Premier League 15' Sutherland Sharks [11] Sutherland Sharks 0-1 Rockdale Ilinden FC [1] Rockdale Ilinden FC
Voetbal Australië - South Australia Premier League 16' Sturt Lions [4] Sturt Lions 0-1 Campbelltown City [8] Campbelltown City
Voetbal Australië - South Australia State League 1 16' Western Strikers Western Strikers 1-1 Playford
Voetbal Australië - South Australia State League 1 16' Para Hills Knights Para Hills Knights 0-0 Adelaide Cobras Adelaide Cobras
Voetbal Australië - South Australia State League 1 17' Eastern United 0-0 Fulham United FC
Voetbal Australië - SA Premier League - Dames 17' Adelaide City - Dames [7] Adelaide City - Dames 0-0 West Adelaide - Dames [3] West Adelaide - Dames
Voetbal Australië - South Australia Premier League 19' Adelaide Raiders [5] Adelaide Raiders 0-0 Adelaide Comets [6] Adelaide Comets
Voetbal Australië - NPL Victoria - Dames 32' Bayside Utd - Dames 0-2 Alamein FC - Dames
Voetbal Australië - Victoria Premier League 2 33' Manningham United Blues 0-0 Pascoe Vale Pascoe Vale
Voetbal Australië - New South Wales Premier League 41' Northbridge FC Bulls [8] Northbridge FC Bulls 0-1 Manly Utd [3] Manly Utd
Voetbal Australië - Victoria Premier League 3 45' Nunawading 1-2 Preston Lions
Voetbal Australië - Western Australia U20 League 45' Armadale U20 0-0 Balcatta U20
Voetbal Australië - NPL Victoria - Dames 45' Box Hill - Dames 2-0 Heidelberg United - Dames
Voetbal Australië - Capital Territory Premier League 45' Canberra Olympic [1] Canberra Olympic 0-0 Belconnen United [4] Belconnen United
Voetbal Australië - Western Australia U20 League 45' Inglewood Utd U20 3-1 Sorrento U20
Voetbal Australië - Capital Territory League U23 45' Monaro Panthers U23 1-0 West Canberra Wanderers FC U23
Voetbal Australië - NPL Victoria - Dames 45' Calder Utd SC - Dames 1-1 South Melbourne - Dames
Voetbal Australië - South Australia State League 1 45' West Torrens Birkalla West Torrens Birkalla 0-1 Adelaide Victory
Voetbal Australië - Western Australia U20 League 45' ECU Joondalup U20 4-1 Rockingham City FC U20
Voetbal Zuid-Korea - K4 League 45' Jinju Citizen FC 1-0 Pyeongchang FC
Voetbal Australië - WA State League 1 - Reserves 45' Stirling Macedonia - Reserves 1-2 Ashfield SC - Reserves
Voetbal Australië - Western Australia U20 League 45' Cockburn City U20 0-0 Perth SC U20
Voetbal Taiwan - League Division 2 45' ACA FC 1-1 FC Base Taipei Athletic
Voetbal Australië - WA State League 1 - Reserves 45' UWA-Nedlands FC - Reserves 0-1 Quinns FC - Reserves
Voetbal Australië - WA State League 1 - Reserves 45' Subiaco AFC - Reserves 3-0 Olympic Kingsway - Reserves
Voetbal Australië - Gold Coast League 1 - Reserves 45' Musgrave B - Reserves 1-0 Legends FC - Reserves
Voetbal Japan - J-League 45' Oita [18] Oita 0-0 Kashiwa Reysol [16] Kashiwa Reysol
Voetbal Japan - J-League 45' Yokohama FC [20] Yokohama FC 1-0 Vegalta Sendai [19] Vegalta Sendai
Voetbal Japan - J2-League 45' Albirex Niigata [1] Albirex Niigata 0-0 Zweigen Kanazawa [4] Zweigen Kanazawa
Voetbal Australië - Victoria - League U21 45' Port Melbourne U21 0-2 Avondale U21
Voetbal Zuid-Korea - K-League 1 45' Suwon FC [12] Suwon FC 0-1 Gangwon FC [7] Gangwon FC
Voetbal Australië - Gold Coast League 1 - Reserves 45' Mudgeeraba - Reserves 1-1 Ormeau - Reserves
Voetbal Australië - Gold Coast - Reserves 45' Kingscliff FC - Reserves 1-3 Runaway Bay - Reserves
Voetbal Australië - Western Australia U20 League 45' Bayswater City U20 2-0 Floreat Athena U20
Voetbal Australië - Victoria Premier League 2 45' Moreland City SC 1-1 North Geelong North Geelong
Voetbal Australië - Victoria Premier League 3 46' Doveton SC 0-2 Melbourne City NPL
Voetbal Australië - Victoria Premier League 46'<sup>+2</sup> [11] Eastern Lions 0-1 Heidelberg Utd [5] Heidelberg Utd
Voetbal Japan - J2-League 47'<sup>+3</sup> Matsumoto Y FC [20] Matsumoto Y FC 1-3 Ventforet Kofu [6] Ventforet Kofu
Voetbal Japan - J2-League 47'<sup>+2</sup> JEF Utd Chiba [15] JEF Utd Chiba 0-0 Tochigi SC [8] Tochigi SC
Voetbal Japan - J-League 47'<sup>+3</sup> Avispa Fukuoka [11] Avispa Fukuoka 0-0 FC Tokyo [8] FC Tokyo
Voetbal Japan - J2-League 47'<sup>+3</sup> Omiya Ardija [13] Omiya Ardija 0-1 Ehime FC [22] Ehime FC
Voetbal Japan - J-League 47'<sup>+3</sup> Tokushima Vortis [9] Tokushima Vortis 0-1 Kashima Antlers [15] Kashima Antlers
Voetbal Japan - J2-League 47'<sup>+4</sup> V-Varen Nagasaki [9] V-Varen Nagasaki 0-1 Machida Zelvia [14] Machida Zelvia
Voetbal Japan - J2-League 47'<sup>+2</sup> Renofa Yamaguchi [21] Renofa Yamaguchi 1-0 Thespa Kusatsu [18] Thespa Kusatsu
Voetbal Japan - J2-League 47' Kyoto Sanga FC [3] Kyoto Sanga FC 3-1 Giravanz Kitakyushu [16] Giravanz Kitakyushu
Voetbal Australië - Victoria Premier League 2 47' Langwarrin 0-1 Werribee City Werribee City
Voetbal Australië - Northern NSW Premier League 61' Adamstown Rosebud [10] Adamstown Rosebud 3-2 Valentine Phoenix [9] Valentine Phoenix
Voetbal Zuid-Korea - K-League 2 63' Daejeon Hana Citizen [1] Daejeon Hana Citizen 1-0 Seoul E-Land FC [2] Seoul E-Land FC
Voetbal Australië - Northern NSW Premier League 63' Lambton Jaffas [3] Lambton Jaffas 2-1 Lake Macquarie [5] Lake Macquarie
Voetbal Australië - South Australia State League - Reserves 77' White City - Reserves 2-2 Adelaide Hills - Reserves
Voetbal Australië - Tasmania Premier League 78' Kingborough Lions [3] Kingborough Lions 2-0 Devonport City [4] Devonport City
Voetbal Australië - South Australia Premier League 88' Adelaide United NPL [11] Adelaide United NPL 0-1 Croydon Kings [9] Croydon Kings
Voetbal Japan - J2-League 91'<sup>+3</sup> Blaublitz Akita [7] Blaublitz Akita 0-0 Montedio Yamagata [19] Montedio Yamagata
Voetbal Japan - Challenge League - Dames 93'<sup>+3</sup> FC Yamato Sylphid Women 2-2 Orca Kamogawa FC Women
Voetbal Japan - Challenge League - Dames 93' Angeviolet Hiroshima Women 0-0 Speranza Takatsuki Women Speranza Takatsuki Women
Basketbal Chinees Taipei - SBL 1 - 10:00 [5] Pauian 0-0 Yulon Dinos [2]
Basketbal Japan - B League 1 2 - 02:04 Toyama Grouses [3] Toyama Grouses 29-47 Utsunomiya Brex [1] Utsunomiya Brex
Basketbal Australia Waratah League 3 - 09:18 Sydney Comets 34-38 Manly Warringah Sea Eagles
Basketbal Japan - B League 2 3 - 10:00 Ehime Orange Vikings [14] Ehime Orange Vikings 45-48 Fighting Eagles Nagoya [2] Fighting Eagles Nagoya
Basketbal Japan - B League 1 4 - 07:00 Yokohama B-Corsairs [8] Yokohama B-Corsairs 57-54 Shibuya Sun Rockers [5] Shibuya Sun Rockers
Volleybal Korea KOVO 24-26 Korean Air Jumbos [1] Korean Air Jumbos 15-13 Woori Card Wibee [2] Woori Card Wibee
Honkbal Japan - NPB 04/17 05:00 Yomiuri Giants [2] Yomiuri Giants 1-1 Yokohama Bay Stars [6] Yokohama Bay Stars
Honkbal Korea - KBO 04/17 05:00 Kia Tigers [3] Kia Tigers 0-1 SSG Landers [6] SSG Landers
Honkbal Japan - NPB 04/17 05:00 Rakuten Eagles [3] Rakuten Eagles 1-3 Nippon Ham Fighters [6] Nippon Ham Fighters
Honkbal MLB 04/17 02:10 LA Dodgers [1] LA Dodgers 6-5 SD Padres [4] SD Padres
Honkbal Japan - NPB 04/16 09:00 Hiroshima Carp [3] Hiroshima Carp 0-0 Chunichi Dragons [5] Chunichi Dragons
Tennis ITF M15 - Şımkent 0-0 Andrey Chepelev 0-1 Eric Vanshelboim
Tennis ITF W15 - Şımkent 40-40 Evialina Laskevich 0-1 Jessie Aney
Tennis ITF W15 - Şımkent 30-0 Mariam Dalakishvili 0-1 Tamara Curovic
Tennis UTR Pro Tennis Series - Canberra - Dames Jasmine Adams 2-2 Alana Parnaby
Tennis UTR Pro Tennis Series - Canberra 15-0 Scott Jones 5-3 Calum Puttergill
Tennis UTR Pro Tennis Series - Canberra 30-40 Omar Jasika 4-6,7-5,2-5 James McCabe
Rugby League NRL 40:00 Manly Sea Eagles Manly Sea Eagles 26-0 Gold Coast Titans Gold Coast Titans
Zaalvoetbal Vietnam - VFL 17:24 Sahako FC 0-0 Sanvinest Khan Hoa
Tafeltennis Tsjechië - Liga Pro Tibor Batthyany 0-0 Petr Oliver Korp
Tafeltennis Oekraïne - TT Cup Serhii Skachenko 0-0 Rodion Pirveli
Tafeltennis Oekraïne - TT Cup Valentin Korovichenko 0-0 Sergey Filatov
Tafeltennis Setka Cup Anatolii Kostenko 0-0 Oleh Yurenev
Tafeltennis Liga Pro Ivan Tolmachev 10-6 Dmitriy Kolesnikov
Tafeltennis Liga Pro Igor Meteleshko 0-0 Mikhail Marchenko
Tafeltennis Oekraïne - TT Cup 11-8 Nazarii Hrytsyienko 0-0 Valentyn Yunchyk
Tafeltennis Setka Cup 8-11 Oleksandr Goncharuk 8-10 Konstiantyn Tsoi
Tafeltennis TT Cup Ukraine Women 9-11 Lilia Melnikova 3-6 Olha Melnyk
Tafeltennis Oekraïne - TT Cup Nikita Korbut 0-0 Yevhenii Omitsynskyi
Tafeltennis Setka Cup Women 12-10 Yevheniia Severyna 7-5 Kateryna Hubska
Tafeltennis Oekraïne - TT Cup 7-11,11-8,6-11 Oleksandr Semenets 7-9 Serhii Kinash
Tafeltennis Liga Pro 11-9,11-6 Pavel Vshivkov 11-6 Alexandr Kononenko
e-sport DOTA2 - DPC PGL - SEA Div 2 19:28 Galaxy Racer 0-1 South Built Esports
e-sport CS:GO - Elisa Invitational 02:00 Tricked Tricked 4-13 DBL PONEY