Tennis |
ITF - W75 Caserta - DD |
06/07 11:55 |
Feng/Osborne v Collins/Perez-Garcia
|
|
6-1,2-6,6-10
|
|
Windhondenrennen |
Central Park |
06/07 11:51 |
Central Park v
|
|
View
|
|
Tafeltennis |
TT Elite Series |
06/07 11:50 |
Mateusz Trela v Mateusz Misiak
|
|
0-3
|
|
Tafeltennis |
TT Elite Series |
06/07 11:50 |
Damian Wederlich v Damian Korczak
|
|
3-0
|
|
Tennis |
ITF - W75 Caserta |
06/07 11:50 |
Laura Pigossi v Anastasia Abbagnato
|
|
7-6,6-0
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
06/07 11:50 |
Andrii Martyniuk v Dmytro Khairov
|
|
0-3
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
06/07 11:50 |
Simon Matousch v Jan Hruska
|
|
2-3
|
|
Paardenraces |
JPN Tokyo City |
06/07 11:50 |
- Tokyo City Keiba v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
AUS Wentworth P |
06/07 11:49 |
- Wentworth Park v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
AUS Mandurah |
06/07 11:47 |
- Mandurah v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
Harlow |
06/07 11:46 |
Harlow v
|
|
View
|
|
Paardenraces |
Compiegne |
06/07 11:45 |
Compiegne v
|
|
View
|
|
Tennis |
ITF - W100 Surbiton |
06/07 11:45 |
Greet Minnen v Harmony Tan
|
|
4-6,6-4,2-6
|
|
Tafeltennis |
WTT Contender Zagreb |
06/07 11:45 |
Yi-Hsin Feng v Ovidiu Ionescu
|
|
2-3
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
06/07 11:45 |
Ondrej Chadima v Radek Slunecko
|
|
0-3
|
|
Basketbal |
Israël - Super League |
06/07 11:45 |
Hapoel Jerusalem v Maccabi Tel Aviv
|
|
73-82
|
|
Cricket |
Kwibuka T20 - Dames |
06/07 11:45 |
Kenia - Dames v Botswana - Dames
|
|
151/6,107/4
|
|
Windhondenrennen |
AUS Wagga |
06/07 11:44 |
- Wagga v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
Hove |
06/07 11:42 |
Hove v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
AUS Geelong |
06/07 11:42 |
- Geelong v
|
|
View
|
|
Beachvolleybal |
Beach Pro Tour - Futures - Krakau |
06/07 11:40 |
Vandecaveye/Vandecaveye v Korycki/Kruk
|
|
2-1
|
|
Beachvolleybal |
CEV EK U22 - Dames |
06/07 11:40 |
Terze/Cubelic v Demirkiran/Kiraz
|
|
0-2
|
|
Beachvolleybal |
CEV EK U22 - Dames |
06/07 11:40 |
Konstantinova/Ebere v Beutel/Uhl
|
|
2-0
|
|
Tafeltennis |
WTT - Contender Zagreb - GD |
06/07 11:40 |
Ng/Yiu v Robles/Xiao
|
|
3-1
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup - Dames |
06/07 11:40 |
Yana Mykhailyk v Alina Kurtenko
|
|
3-2
|
|
Windhondenrennen |
Mullingar |
06/07 11:38 |
Mullingar v
|
|
View
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
06/07 11:35 |
Rafal Stapor v Marcin Stepien
|
|
3-2
|
|
Tennis |
WTA Makarska |
06/07 11:35 |
Leolia Jeanjean v Katie Volynets
|
|
6-3,4-6,1-6
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
06/07 11:35 |
Oleh Kapeliukha v Volodymyr Ivasiv
|
|
3-2
|
|
Tafeltennis |
WTT Contender Zagreb |
06/07 11:35 |
Noshad Alamiyan v Simon Gauzy
|
|
3-2
|
|
Tafeltennis |
TT Elite Series |
06/07 11:35 |
Adrian Wiecek v Slawomir Dosz
|
|
0-3
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
06/07 11:35 |
Ivan Efimenko v Artem Yurkov
|
|
3-0
|
|
Paardenraces |
Fairview (SA) |
06/07 11:35 |
Fairview (ZA) v
|
|
View
|
|
Badminton |
Indonesia Open - DD |
06/07 11:35 |
Li/Luo v Matsumoto/Nagahara
|
|
0-2
|
|
Windhondenrennen |
Central Park |
06/07 11:34 |
Central Park v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
AUS Traralgon |
06/07 11:33 |
- Traralgon v
|
|
View
|
|
Tennis |
ITF - W50 La Marsa |
06/07 11:30 |
Manon Leonard v Mariia Tkacheva
|
|
2-6,6-3,6-4
|
|
Voetbal |
Paraguay Reserve League |
06/07 11:30 |
Sportivo Ameliano Reserves v Tacuary Reserves
|
|
3-1
|
|
Tafeltennis |
TT Elite Series |
06/07 11:30 |
Mariusz Adamus v Jakub Pruszkowski
|
|
1-3
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
06/07 11:30 |
Michal Lysakowski v Filip Kociuba
|
|
3-0
|
|
Beachvolleybal |
German Beach Tour Bremen |
06/07 11:30 |
Henning/Poniewaz v Kubo/Wegner
|
|
2-1
|
|
e-sport |
PUBG - PGS - Grand Finals - R3 Most Kills |
06/07 11:30 |
Valee Thai v Team Falcons
|
|
View
|
|
e-sport |
PUBG - PGS - Grand Finals - R3 Finish |
06/07 11:30 |
Legacy v BLEED
|
|
0-0
|
|
e-sport |
PUBG - PGS - Grand Finals - R3 Finish |
06/07 11:30 |
Valee Thai Esports v Team Falcons
|
|
0-0
|
|
e-sport |
PUBG - PGS - Grand Finals - R3 Finish |
06/07 11:30 |
Petrichor Road v HOWL
|
|
0-0
|
|
e-sport |
PUBG - PGS - Grand Finals - R3 Finish |
06/07 11:30 |
Gen.G v Natus Vincere
|
|
0-0
|
|
e-sport |
PUBG - PGS - Grand Finals - R3 Finish |
06/07 11:30 |
eArena v FaZe
|
|
0-0
|
|
e-sport |
PUBG - PGS - Grand Finals - R3 Finish |
06/07 11:30 |
Twisted Minds v Virtus.Pro
|
|
0-0
|
|
e-sport |
PUBG - PGS - Grand Finals - R3 Finish |
06/07 11:30 |
NewHappy v Elephant
|
|
0-0
|
|
e-sport |
PUBG - PGS - Grand Finals - R3 Finish |
06/07 11:30 |
CERBERUS v Team SoloMid
|
|
0-0
|
|
Tafeltennis |
Tsjechië - Liga Pro |
06/07 11:30 |
Jiri Ruzicka v Ales Bayer
|
|
3-0
|
|
Voetbal |
Paraguay Reserve League |
06/07 11:30 |
General Caballero Reserves v Sol de America Reserves
|
|
View
|
|
Tennis |
Challenger - Zagreb - HD |
06/07 11:30 |
Eysseric/Halys v Sabanov/Sabanov
|
|
7-6,7-6
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
06/07 11:30 |
Martin Melisek v Frantisek Schmidtmayer
|
|
3-0
|
|
Tafeltennis |
TT Star Series |
06/07 11:30 |
Thomas Keinath v Jiri Vrablik
|
|
3-2
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
06/07 11:30 |
Ivan Fedoryshyn v Dmytro Prylepa
|
|
3-1
|
|
Tafeltennis |
TT Star Series |
06/07 11:30 |
Thomas Keinath v Jordy Piccolin
|
|
View
|
|
Tennis |
ITF - M25 Cordoba |
06/07 11:30 |
Raul Brancaccio v Pedro Vives Marcos
|
|
5-7,5-7
|
|
Basketbal |
Interlands - Dames |
06/07 11:30 |
China - Dames v Japan - Dames
|
|
56-74
|
|
Tafeltennis |
Tsjechië - Liga Pro |
06/07 11:30 |
Tomas Lysek v Michal Raska
|
|
1-3
|
|
Paardenraces |
JPN Sonoda |
06/07 11:30 |
- Sonoda v
|
|
View
|
|
Tafeltennis |
Tsjechië - Liga Pro |
06/07 11:30 |
Radek Fnukal v Jan Volhejn
|
|
2-3
|
|
Tafeltennis |
Tsjechië - Liga Pro |
06/07 11:30 |
Jiri Kalanyos v Mihail Trinta
|
|
1-3
|
|
Windhondenrennen |
AUS Wentworth P |
06/07 11:30 |
- Wentworth Park v
|
|
View
|
|
e-sport |
SC - CSL |
06/07 11:30 |
Mihu v QiaoGege
|
|
View
|
|
Golf |
Shoprite LPGA Classic |
06/07 11:30 |
Shoprite LPGA Classic v
|
|
View
|
|
Basketbal |
Filipijnen - PBA Cup |
06/07 11:30 |
Meralco Bolts v San Miguel Beermen
|
|
94-95
|
|
Volleybal |
Indonesië - Proliga |
06/07 11:30 |
Palembang Bank Sumsel v Kudus Sukun Badak
|
|
3-2
|
|
Windhondenrennen |
Harlow |
06/07 11:29 |
Harlow v
|
|
View
|
|
Paardenraces |
Lisieux |
06/07 11:28 |
Lisieux v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
Hove |
06/07 11:26 |
Hove v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
AUS Mandurah |
06/07 11:26 |
- Mandurah v
|
|
View
|
|
Tafeltennis |
TT Elite Series |
06/07 11:25 |
Mateusz Zagajewski v Wojciech Gluszek
|
|
3-1
|
|
Tennis |
ITF - M25 Kursumlijska Banja |
06/07 11:25 |
Filip Cristian Jianu v Miljan Zekic
|
|
2-6,5-7
|
|
Tafeltennis |
TT Elite Series |
06/07 11:25 |
Maksymilian Miastowski v Frantisek Krcil
|
|
0-3
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
06/07 11:25 |
Filip Cernota v Vaclav Podrazil
|
|
2-3
|
|
Tennis |
Challenger - Surbiton |
06/07 11:25 |
Brandon Nakashima v Zachary Svajda
|
|
7-6,6-3
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
06/07 11:25 |
Eduard Bernatskyi v Mykola Slozka
|
|
3-1
|
|
Tennis |
ITF - W100 Surbiton |
06/07 11:25 |
Kimberly Birrell v Tatjana Maria
|
|
1-6,4-6
|
|
Badminton |
Indonesia Open - HD |
06/07 11:25 |
Lee/Yang v Gutama/Isfahani
|
|
1-2
|
|
Windhondenrennen |
AUS Geelong |
06/07 11:23 |
- Geelong v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
Mullingar |
06/07 11:21 |
Mullingar v
|
|
View
|
|
Beachvolleybal |
BPT - Futures - Sveti Vlas |
06/07 11:20 |
Mehandzhiyski/Kalchev v Johanning/Sackermann
|
|
1-2
|
|
Badminton |
Lithuanian Int. |
06/07 11:20 |
Rasindu Hendahewa v Alvaro Vazquez
|
|
2-0
|
|
Badminton |
Lithuanian Int. |
06/07 11:20 |
Marcus Kruse v Brian Holtschke
|
|
0-2
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
06/07 11:20 |
Yaroslav Kovshun v Yurii Volkov
|
|
1-3
|
|
Tennis |
ITF - W50 Montemor-O-Novo |
06/07 11:20 |
Katherine Sebov v Jacqueline Cabaj Awad
|
|
7-6,6-7,4-6
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
06/07 11:20 |
Tomas Rein v Tomas Kocvara
|
|
2-3
|
|
Tennis |
ITF - W50 La Marsa - DD |
06/07 11:20 |
Aguirre/Frayman v Fedorova/Pavlova
|
|
4-6,4-6
|
|
Tennis |
ITF - W50 Montemor-O-Novo |
06/07 11:20 |
Gabriela Knutson v Marie Weckerle
|
|
6-4,6-2
|
|
Badminton |
Lithuanian Int. Women |
06/07 11:20 |
Katrin Neudolt v Nutnalin Rattanapanuwong
|
|
0-2
|
|
Badminton |
Lithuanian Int. |
06/07 11:20 |
Amaury Lievre v Mikolaj Szymanowski
|
|
2-1
|
|
Badminton |
Lithuanian Int. |
06/07 11:20 |
Karl Kert v Heng Lin Ngan
|
|
2-1
|
|
Windhondenrennen |
AUS Wagga |
06/07 11:19 |
- Wagga v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
Central Park |
06/07 11:18 |
Central Park v
|
|
View
|
|
Tennis |
Challenger - Heilbronn |
06/07 11:15 |
Sumit Nagal v Ivan Gakhov
|
|
6-1,7-6
|
|
Tennis |
Challenger - Prostejov |
06/07 11:15 |
Laslo Djere v Chun Hsin Tseng
|
|
3-6,4-6
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
06/07 11:15 |
Jan Blazek v Vojtech Soukup
|
|
1-3
|
|
e-sport |
Mobile Legends - MPL Indonesia |
06/07 11:15 |
Fnatic ONIC v EVOS Glory
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
AUS Traralgon |
06/07 11:15 |
- Traralgon v
|
|
View
|
|