Tafeltennis |
TT Elite Series |
05/02 11:25 |
Szymon Seroka v Krzysztof Kapik
|
|
3-2
|
|
Tafeltennis |
TT Elite Series |
05/02 11:25 |
Kacper Petas v Mateusz Czernik
|
|
3-0
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
05/02 11:25 |
Oleg Gil v Rostyslav Fylypiv
|
|
0-3
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
05/02 11:25 |
Pavel Benes v Filip Kopecky
|
|
3-0
|
|
Tennis |
ITF - W15 Antalya - DD |
05/02 11:25 |
Boehner/Turkmen v Musetti/Serrano
|
|
6-2,7-5
|
|
Tennis |
ATP - Madrid - HD |
05/02 11:25 |
Lammons/Withrow v Behar/Pavlasek
|
|
3-6,6-4,6-10
|
|
Tennis |
ITF - M15 Osijek |
05/02 11:25 |
Josip Simundza v Mirza Basic
|
|
3-6,7-5,6-4
|
|
Tennis |
ITF - W15 Antalya - DD |
05/02 11:25 |
Gapankova/Panshina v De Stefano/Varul
|
|
2-6,3-6
|
|
Windhondenrennen |
Nottingham |
05/02 11:24 |
Nottingham v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
AUS Albion Park |
05/02 11:24 |
- Albion Park v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
AUS Mandurah |
05/02 11:21 |
- Mandurah v
|
|
View
|
|
Volleybal |
Rusland - Liga Pro |
05/02 11:20 |
Legion-pro v Energy-pro
|
|
3-2
|
|
Badminton |
Thomas Cup |
05/02 11:20 |
Shifeng Li v Lakshya Sen
|
|
1-2
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
05/02 11:20 |
Josef Pistora v Vladimir Milata Jnr
|
|
0-3
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
05/02 11:20 |
Oleksii Nadporozhskyi v Maksym Mrykh
|
|
0-3
|
|
Tennis |
ITF - M15 Kursumlijska Banja - HD |
05/02 11:20 |
Kelm/Mujakic v Matsuda/Sueoka
|
|
3-6,3-6
|
|
Tennis |
ITF - M15 Antalya - HD |
05/02 11:20 |
Alkaya/Ozdemir v Lavizzari/Reymond
|
|
6-2,7-5
|
|
Tennis |
ITF - W100 Wiesbaden |
05/02 11:20 |
Irina-Camelia Begu v Simona Waltert
|
|
4-6,6-1,7-6
|
|
Windhondenrennen |
Oxford |
05/02 11:19 |
Oxford v
|
|
View
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
05/02 11:18 |
Inter (BlackStar98) Esports v Benfica (Flewless_phoenix) Esports
|
|
3-1
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
05/02 11:18 |
AC Milan (sane4ek8) Esports v Sevilla (labotryas) Esports
|
|
1-0
|
|
Windhondenrennen |
AUS Sandown Par |
05/02 11:18 |
- Sandown Park v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
Sheffield |
05/02 11:17 |
Sheffield v
|
|
View
|
|
Basketbal |
Ebasketball H2H GG League - 4x5min |
05/02 11:16 |
DAL Mavericks (SPEED) Esports v CLE Cavaliers (TD24) Esports
|
|
62-71
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
05/02 11:15 |
Argentina (Iron) Esports v Germany (Samuel) Esports
|
|
1-0
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
05/02 11:15 |
Portugal (Janis) Esports v England (Pascal) Esports
|
|
1-4
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 11:15 |
Bayer 04 (Boris) Esports v Villarreal (Dennis) Esports
|
|
2-1
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 11:15 |
Brighton (Panic) Esports v Sporting (Pontiac) Esports
|
|
4-6
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 11:15 |
Napoli (Seagal) Esports v PSV (Cruise) Esports
|
|
5-2
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 11:15 |
A.Madrid (Socrates) Esports v Copenhagen (Depp) Esports
|
|
2-3
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
05/02 11:15 |
Bayer 04 (Odin) Esports v Leipzig (Obelix) Esports
|
|
3-1
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
05/02 11:15 |
Eintracht (Matrix) Esports v Dortmund (MisterX) Esports
|
|
2-4
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
05/02 11:15 |
Jaanus Lokotar v Yevhenii Cherkashyn
|
|
1-3
|
|
Tennis |
ITF - W15 Osijek |
05/02 11:15 |
Denisa Hindova v Korina Roso
|
|
6-2,6-2
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
05/02 11:15 |
Zdenek Vasatko v Jan Herink
|
|
2-3
|
|
Windhondenrennen |
AUS Angle Park |
05/02 11:15 |
- Angle Park v
|
|
View
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
05/02 11:14 |
Netherlands (Bomb1to) Esports v Portugal (dm1trena) Esports
|
|
3-2
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
05/02 11:14 |
Argentina (Jekunam) Esports v England (d1pseN) Esports
|
|
2-2
|
|
Paardenraces |
Dieppe |
05/02 11:13 |
Dieppe v
|
|
View
|
|
e-sport |
SCII - GSL |
05/02 11:13 |
Maru v SHIN
|
|
1-0
|
|
Windhondenrennen |
AUS Dapto |
05/02 11:12 |
- Dapto v
|
|
View
|
|
Tafeltennis |
TT Elite Series |
05/02 11:10 |
Mateusz Golebiowski v Josef Braun
|
|
2-3
|
|
Badminton |
Luxembourg Open - Kwal. |
05/02 11:10 |
Loris Dietrich v Jia Jie Tan
|
|
0-2
|
|
Badminton |
Luxembourg Open - Kwal. |
05/02 11:10 |
Alexander Pedersen v Kevin Hargiono
|
|
2-0
|
|
Tennis |
ITF - M25 Sabadell |
05/02 11:10 |
Oriol Roca Batalla v Frederico Ferreira Silva
|
|
6-2,6-1
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
05/02 11:10 |
Oleksandr Tymofeev v Yaroslav Kovshun
|
|
3-2
|
|
Badminton |
Luxembourg Open - Kwal. |
05/02 11:10 |
Rune Van Dalm v Jia Jie Tan
|
|
View
|
|
Badminton |
Luxembourg Open - Kwal. |
05/02 11:10 |
Wei Jun Teo v Baptiste Rolin
|
|
0-2
|
|
Badminton |
Luxembourg Open - Kwal. |
05/02 11:10 |
Alexander Pedersen v Camilo Borst
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
Nottingham |
05/02 11:09 |
Nottingham v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
AUS Ballarat |
05/02 11:09 |
- Ballarat v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
Waterford |
05/02 11:08 |
Waterford v
|
|
View
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
05/02 11:06 |
Sevilla (labotryas) Esports v Newcastle (KraftVK) Esports
|
|
2-1
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
05/02 11:06 |
Benfica (Flewless_phoenix) Esports v AC Milan (sane4ek8) Esports
|
|
1-3
|
|
Windhondenrennen |
AUS Mandurah |
05/02 11:06 |
- Mandurah v
|
|
View
|
|
Tennis |
ITF - W15 Kursumlijska Banja |
05/02 11:05 |
Suana Tucakovic v Nikol Palecek
|
|
6-1,6-1
|
|
Tennis |
ITF - M25 Sabadell |
05/02 11:05 |
Evgeny Karlovskiy v Nikolas Sanchez Izquierdo
|
|
7-6,1-6,1-6
|
|
Tafeltennis |
TT Elite Series |
05/02 11:05 |
Tomasz Filbrandt v Michal Minda
|
|
3-0
|
|
Badminton |
Thomas Cup |
05/02 11:05 |
Koki Watanabe v Jun Hao Leong
|
|
0-2
|
|
Tennis |
ITF - W35 Yecla |
05/02 11:05 |
Noelia Bouzo Zanotti v Adrienn Nagy
|
|
5-7,6-4,6-3
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
05/02 11:05 |
Oleh Chulanov v Volodymyr Kaidakov
|
|
1-3
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
05/02 11:05 |
Ruslan Khripun v Oleh Kuzyshyn
|
|
3-2
|
|
Tennis |
ITF - M15 Monastir |
05/02 11:05 |
Nazim Makhlouf v Cyril Vandermeersch
|
|
6-4,4-6,3-6
|
|
Paardenraces |
Madrid |
05/02 11:05 |
Madrid v
|
|
View
|
|
Paardenraces |
JPN Funabashi |
05/02 11:05 |
- Funabashi v
|
|
View
|
|
Badminton |
Luxembourg Open - DD - Kwal. |
05/02 11:05 |
Yu Hsuan Chen/Hsieh v Diemel/Middendorp
|
|
View
|
|
Basketbal |
Ebasketball H2H GG League - 4x5min |
05/02 11:04 |
BOS Celtics (CARNAGE) Esports v LA Lakers (SCORCH) Esports
|
|
67-53
|
|
Paardenraces |
Enghien |
05/02 11:03 |
Enghien v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
AUS Hobart |
05/02 11:03 |
- Hobart v
|
|
View
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
05/02 11:02 |
England (d1pseN) Esports v Germany (Rus_1995_LAN) Esports
|
|
4-5
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
05/02 11:02 |
Portugal (dm1trena) Esports v Argentina (Jekunam) Esports
|
|
1-4
|
|
Windhondenrennen |
Sheffield |
05/02 11:02 |
Sheffield v
|
|
View
|
|
Voetbal |
Servië - League U19 |
05/02 11:01 |
Jedinstvo UB U19 v FK Radnicki 1923 U19
|
|
3-5
|
|
Windhondenrennen |
Oxford |
05/02 11:01 |
Oxford v
|
|
View
|
|
Voetbal |
Bangladesh - League - Dames |
05/02 11:00 |
Siraj Smriti Sangsad SC - Dames v Jamalpur Kacharipara Akadas - Dames
|
|
4-0
|
|
Voetbal |
Bulgaria U19 League |
05/02 11:00 |
Botev Sofia U19 v Septemvri Simitli U19
|
|
2-0
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
05/02 11:00 |
Italy (Walter) Esports v England (Pascal) Esports
|
|
2-3
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
05/02 11:00 |
Portugal (Janis) Esports v Germany (Samuel) Esports
|
|
3-5
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 11:00 |
Tottenham (Panic) Esports v Arsenal (Jack) Esports
|
|
2-2
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 11:00 |
Man City (Pontiac) Esports v Man Utd (Dennis) Esports
|
|
3-5
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 11:00 |
PSV (Cruise) Esports v RB Leipzig (David) Esports
|
|
3-3
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 11:00 |
Napoli (Seagal) Esports v Copenhagen (Depp) Esports
|
|
1-4
|
|
Zaalvoetbal |
Rusland - 1e divisie - Oost |
05/02 11:00 |
KPRF 2 v Torpedo-2 Nizhniy Novgorod
|
|
2-1
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
05/02 11:00 |
Eintracht (Matrix) Esports v Bayer 04 (Odin) Esports
|
|
2-1
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
05/02 11:00 |
Hoffenheim (Bruno) Esports v Dortmund (MisterX) Esports
|
|
3-3
|
|
Basketbal |
Ebasketball Battle - 4x5 minuten |
05/02 11:00 |
BOS Celtics (ViTOR) Esports v MEM Grizzlies (RINT) Esports
|
|
87-83
|
|
Basketbal |
Ebasketball Battle - 4x5 minuten |
05/02 11:00 |
OKC Thunder (panteraxball) Esports v PHI 76ers (Resarke) Esports
|
|
84-81
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
05/02 11:00 |
Dawid Stapor v Mateusz Gielazyn
|
|
1-3
|
|
Volleybal |
Afrikaanse clubkampioenschappen - Dames |
05/02 11:00 |
Kenia Prisons - Dames v Mayo Kani Evolution - Dames
|
|
3-2
|
|
Volleybal |
Afrikaanse clubkampioenschappen - Dames |
05/02 11:00 |
Nigeria Customs - Dames v Sococim Women
|
|
2-3
|
|
Voetbal |
Polen - IV Liga |
05/02 11:00 |
MKS Piaseczno v CK Troszyn
|
|
2-3
|
|
Tennis |
Premier Padel Sevilla |
05/02 11:00 |
Goenaga/Zapata v Tello/Belasteguin
|
|
View
|
|
Tennis |
Premier Padel Sevilla |
05/02 11:00 |
Sanchez/Gutierrez v Vilarino/Semmler
|
|
View
|
|
Tennis |
Challenger - Cagliari |
05/02 11:00 |
Daniel Elahi Galan v Christopher Eubanks
|
|
3-6,6-2,6-2
|
|
Tennis |
ITF - M15 Osijek |
05/02 11:00 |
Matic Kriznik v Sebastian Sorger
|
|
4-6,2-6
|
|
Tennis |
ITF - M15 Antalya - HD |
05/02 11:00 |
Brunold/Casanova v Beaupain/Vocel
|
|
4-6,5-7
|
|
Tennis |
ITF - M15 Antalya - HD |
05/02 11:00 |
Agwi/Mischker v Jin/Li
|
|
7-6,6-2
|
|
Tennis |
ITF - W35 Hammamet - DD |
05/02 11:00 |
Herazo Gonzalez/Mansouri v Imbo Nloga/Kaur
|
|
View
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
05/02 11:00 |
Bogdan Panchenko v Maksym Hubenko
|
|
1-3
|
|
Tafeltennis |
TT Star Series |
05/02 11:00 |
Bastian Rembert v Tomas Konecny
|
|
2-3
|
|