Listowel

**Listowel Races**

Opwindend paardenracespektakel in het hart van het prachtige Ierse graafschap Kerry.

De jaarlijkse Listowel Races trekken al meer dan een eeuw raceliefhebbers, toeristen en de lokale gemeenschap. Het evenement vindt plaats op de pittoreske Listowel Racecourse en biedt een scala aan boeiende races, waaronder steeplechase, flat races en bumperraces.

Buiten de baan om zijn er tal van entertainmentmogelijkheden, waaronder livemuziek, eten en drinken en een kermis. De Listowel Races zijn een sociale aangelegenheid voor de hele familie, met een vriendelijke en feestelijke sfeer.

Of je nu een ervaren wedder bent of gewoon van de opwinding van paardenraces wilt genieten, de Listowel Races bieden een onvergetelijke ervaring. Dompel jezelf onder in de traditie en cultuur van Ierse paardenraces, terwijl je geniet van het gezelschap van vrienden en familie.

**Hoogtepunten:**

* Spannende paardenraces met topjockeys en -paarden
* Verscheidenheid aan races, waaronder steeplechase, flat races en bumperraces
* Levende muziek, eten en drinken, en een kermis
* Gezellige en feestelijke sfeer
* Gemakkelijk toegankelijk per openbaar vervoer en auto