Ferndale

**Ferndale Paardenracetoernooi**

Doe mee aan het opwindende paardenracetoernooi van Ferndale! Ervaar de spanning en sensatie van paardenraces in een prachtige omgeving.

**Datum:** [Datum invoegen]
**Locatie:** Ferndale Paardenrenbaan
**Adres:** [Adres invoegen]

**Programma:**

* Ochtend: Proeven en kwalificatieraces
* Middag: Halve finales en finales
* Avond: Prijsuitreiking en feestelijkheden

**Prijzen:**

Er zijn royale prijzen te winnen voor de winnaars in elke categorie, waaronder geldprijzen, trofeeën en meer.

**Categorieën:**

* Volbloedraces
* Drafraces
* Steeplechase-races

**Voorzieningen:**

* VIP-lounges
* Wedkantoren
* Foodtrucks en bars
* Gezinsplezierzone

**Tickets:**

Tickets zijn verkrijgbaar via [website of ticketdienst invoegen].

Beleef een onvergetelijke dag vol paardenraces, entertainment en opwinding bij het Ferndale Paardenracetoernooi. Reserveer vandaag nog uw tickets!