Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Imai/Niki vs Ellis/Trong'kul
1-6,7-6,10-5
28 |
Imai/Niki vs Ehara/Katayama
6-3,6-1
27 |
Ehara/Katayama vs Takahashi/Yamasaki
6-3,6-4
28 |
Wong/Yeung vs Ellis/Trong'kul
2-6,6-7
27 |
Mochizuki/Shimabukuro vs Ellis/Trong'kul
6-7,6-7
27 |
Wong/Yeung vs Wang/Yu
6-2,6-7,10-3
27 |
Imai/Niki vs Fukuda/Moritani
Walkover
26 |
Kato/Takamisawa vs Wang/Yu
2-6,6-7
26 |
Imai/Niki vs Ichikawa/Tajima
7-6,5-7,10-4
26 |
Inui/Kawachi vs Ehara/Katayama
1-6,1-6
26 |
Kumasaka/Yukikazu Meguro vs Mochizuki/Shimabukuro
0-6,1-6
26 |
Takahashi/Yamasaki vs Saitoh/Sumizawa
6-3,6-4
**ITF M15 Nishi-Tama MD** is een professioneel tennistoernooi voor heren dat wordt georganiseerd door de International Tennis Federation (ITF) en de All Japan Tennis Association (AJTA). Het toernooi behoort tot de ITF Men's World Tennis Tour.
**Datum:** [vul de datum in]
**Locatie:** Nishi-Tama Park Tennis Court, Nishi-Tama, Japan
**Ondergrond:** Hardcourt
**Prijzengeld:** US$ 15.000
**Deelnemers**
Het toernooi trekt een internationaal deelnemersveld aan, waaronder topspelers uit de regio en spelers die deel uitmaken van de ITF Men's World Tennis Tour.
**Wedstrijdformaat**
Het toernooi wordt gespeeld in een knock-outformaat. Spelers worden ingedeeld in een enkelspel- en een dubbelspeltabel. De wedstrijden worden gespeeld in best-of-three sets.
**Hoogtepunten**
* Kans om toptalenten uit de regio te zien
* Gezellige sfeer op de tennisbaan
* Mogelijkheid om op te komen voor lokale spelers
* Geniet van het prachtige landschap van Nishi-Tama
Kom en beleef de opwinding van het professionele tennis op het **ITF M15 Nishi-Tama MD**.