Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Hikaru Shiraishi vs Duckhee Lee
6-4,7-6
28 |
Stefanos Sakellaridis vs Duckhee Lee
6-7,6-2,5-7
28 |
Ryotaro Taguchi vs Hikaru Shiraishi
2-6,6-4,4-6
26 |
Jie Cui vs Kosuke Morita
CANC
26 |
Takuya Kumasaka vs Yunseong Chung
CANC
27 |
Duckhee Lee vs Yunseong Chung
6-4,6-0
27 |
Jie Cui vs Hikaru Shiraishi
6-3,3-6,0-6
27 |
Leo Vithoontien vs Stefanos Sakellaridis
2-6,7-6,6-7
27 |
Yan Bai vs Ryotaro Taguchi
3-6,5-7
26 |
Tsung-Hao Huang vs Leo Vithoontien
6-4,3-6,2-6
26 |
Jie Cui vs Shunsuke Nakagawa
6-0,6-4
26 |
Seungmin Park vs Stefanos Sakellaridis
2-6,3-6
**ITF M15 - Nishi-Tokyo**
Het ITF M15-toernooi in Nishi-Tokio is een professioneel tennistoernooi voor mannen, georganiseerd door de International Tennis Federation (ITF). Het maakt deel uit van de ITF Men's Circuit en biedt punten voor de ATP-ranglijst.
**Locatie en data:**
* Nishi-Tokio, Japan
* Data: [In te vullen]
**Deelnemers:**
Het toernooi trekt professionele tennissers uit de hele wereld, waaronder jong opkomende talenten en ervaren spelers die strijden om punten en prijzengeld.
**Speelformaat:**
* Enkelspel: 32 deelnemers
* Dubbelspel: 16 teams
**Prijzengeld:**
[In te vullen]
**Faciliteiten:**
Het toernooi wordt gehouden op hardcourtbanen van het [In te vullen]. Er zijn state-of-the-art faciliteiten, waaronder kleedkamers, trainingsbanen en een VIP-lounge.
**Entertainment:**
Naast het spannende tennis zijn er verschillende entertainmentmogelijkheden op het terrein, zoals eten en drinken, merchandise-stands en fanzones.
**Over Nishi-Tokio:**
Nishi-Tokio is een bruisende stad met een rijke geschiedenis en cultuur. Het staat bekend om zijn prachtige parken, architectonische bezienswaardigheden en gastronomische aanbod.
**Hoe te bestellen:**
Tickets voor het ITF M15-toernooi in Nishi-Tokio zijn verkrijgbaar bij de [In te vullen].