Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Yecong Mo vs Fajing Sun
3-6,1-6
28 |
Yan Bai vs Yecong Mo
6-7,3-6
28 |
Takuya Kumasaka vs Fajing Sun
3-6,1-6
27 |
Sheng Tang vs Takuya Kumasaka
6-7,3-6
27 |
Yuki Mochizuki vs Fajing Sun
4-6,7-6,6-7
27 |
Duckhee Lee vs Yecong Mo
7-6,2-6,4-6
27 |
Yan Bai vs Yi Zhou
1-6,6-1,6-0
26 |
Seungmin Park vs Fajing Sun
2-6,2-6
26 |
Bingyu Yu vs Yecong Mo
3-6,3-6
26 |
Changli Zhang vs Sheng Tang
3-6,4-6
26 |
Takuya Kumasaka vs Zhengyu Sun
6-1,6-1
26 |
Ryotaro Taguchi vs Yi Zhou
6-3,4-6,4-6
**ITF M25 Luan**
Welkom bij het ITF M25 Luan tennistoernooi!
Dit opwindende tennistoernooi vindt plaats van [begindatum] tot [einddatum] in de prachtige stad Luan. Het toernooi biedt een prijzengeld van [bedrag] en waardevolle ATP-rankingpunten voor de deelnemers.
**Deelnemende spelers:**
Het toernooi zal deelnemers aantrekken van over de hele wereld, waaronder talentvolle professionals en opkomende sterren.
**Wedstrijdformaat:**
De wedstrijden worden gespeeld in een enkel- en dubbelspelformaat, met een hoofdtoernooi en een kwalificatieronde.
**Evenementen:**
Naast de wedstrijden zal er ook een verscheidenheid aan evenementen zijn voor toeschouwers, zoals:
* Meet & greets met de spelers
* Tennisclinics
* Foodtrucks en livemuziek
**Tickets:**
Tickets zijn verkrijgbaar via onze website of aan de deur. Prijzen variëren afhankelijk van de locatie en de dag van de wedstrijd.
**Locatie:**
Het toernooi wordt gehouden bij [naam tennisclub], [adres tennisclub].
**Datum en tijd:**
[Begindatum] - [Einddatum]
Dagelijkse wedstrijden starten om [tijd].
**Neem deel aan de actie!**
Kom naar het ITF M25 Luan tennistoernooi om te genieten van wereldklasse tennis, evenementen en een onvergetelijke ervaring!