European Games XD

**Europese Spelen XD**

Het badmintontoernooi van de Europese Spelen XD vindt plaats in de prachtige stad Minsk, Wit-Rusland. De beste badmintonners van Europa zullen het tegen elkaar opnemen in een reeks spannende wedstrijden.

Het toernooi vindt plaats van 21 tot 25 juni 2023. De wedstrijden worden gespeeld in het Minsk Sports Palace, een wereldklasse sportcomplex.

Het toernooi biedt verschillende evenementen, waaronder:

* **Enkelspel voor mannen en vrouwen:** De beste spelers van Europa zullen strijden om de titel in het enkelspel.
* **Dubbelspel voor mannen en vrouwen:** Teams van twee zullen samenwerken om de overwinning in het dubbelspel te behalen.
* **Gemengd dubbelspel:** Gemengde teams van een man en een vrouw zullen het tegen elkaar opnemen in het gemengde dubbelspel.

De Europese Spelen XD beloven een spannend en boeiend badmintontoernooi te worden. Met enkele van de beste spelers ter wereld in actie, wordt het zeker een evenement dat je niet wilt missen.

Koop nu je tickets en wees getuige van de beste badmintonners van Europa die het tegen elkaar opnemen in Minsk!