Daily Premier Tour - Dames

Dagelijkse Premier Tour - Dames

Doe mee met de Daily Premier Tour - Dames en strijd om de titel! Dit prestigieuze toernooi staat open voor alle dames die lid zijn van de KNLTB en 18 jaar of ouder zijn. Het toernooi wordt gespeeld op een hoog niveau en biedt deelnemers de kans om in een competitieve omgeving hun vaardigheden te testen.

Het toernooi wordt gespeeld volgens het enkel-eliminatiesysteem. Elke wedstrijd wordt gespeeld in twee sets, met een super tiebreak in plaats van een derde set. De wedstrijden worden gespeeld op verschillende locaties in Nederland.

De winnaar van het toernooi ontvangt een mooie prijs en een plaats in de Grand Finale van de Daily Premier Tour. Schrijf je vandaag nog in en maak kans op eeuwige roem!