Baden Baden

**Baden-Baden: Een paradijs voor paardenliefhebbers**

Baden-Baden, een pittoreske stad in het hart van het Zwarte Woud, is gastheer van een van de meest prestigieuze paardenracetoernooien ter wereld: de Baden-Baden Derby.

Dit iconische evenement vindt jaarlijks plaats in juli en trekt een grote menigte van liefhebbers van de paardensport, aristocraten en beroemdheden aan. De racebaan van Iffezheim, met zijn adembenemende landschap en state-of-the-art faciliteiten, is de perfecte setting voor deze spectaculaire gebeurtenis.

Het hoogtepunt van het toernooi is de Baden-Baden Derby, een race die openstaat voor 3-jarige volbloedpaarden. Deze race gaat over een afstand van 2.400 meter en staat bekend om zijn veeleisende parcours en de hoge snelheden. De winnaar van de derby mag zich verheugen in eeuwige roem en een aanzienlijke geldprijs.

Naast de derby biedt het toernooi ook verschillende andere spannende races, waaronder de Grosse Preis von Baden, de Oaks d'Allemagne en de Frühjahrs-Meeting. Op de racebaan van Iffezheim is ook een breed scala aan gastronomische opties, exclusieve lounges en VIP-pakketten beschikbaar, waardoor bezoekers kunnen genieten van een onvergetelijke dag op de races.

Het Baden-Baden paardenracetoernooi is meer dan alleen een sportevenement; het is een evenement met een rijke traditie en glamour. Bezoekers kunnen zich verheugen in de opwindende races, de prachtige omgeving en de verfijnde ambiance die dit evenement uniek maken.