Pelaw Grange

**Pelaw Grange: het toernooi voor windhonden**

Pelaw Grange is een toonaangevende locatie voor windhondenrennen in het Verenigd Koninkrijk. De baan ligt in Chester-le-Street, Tyne and Wear, en staat bekend om zijn hoogwaardige races en zijn prachtige omgeving.

**Het toernooi**

Het Pelaw Grange-toernooi is een jaarlijks evenement dat tophonden uit heel het land aantrekt. De races worden gehouden over verschillende afstanden, variërend van 280 tot 600 meter, en er zijn races voor zowel mannetjes als vrouwtjes.

Het toernooi is een belangrijke gebeurtenis in de windhondenracing-kalender en biedt een spannende dag uit voor de hele familie. Er zijn ook volop eet- en drinkgelegenheden aanwezig, evenals wedden op de races.

**De baan**

De baan in Pelaw Grange is een van de beste in het Verenigd Koninkrijk. Het is een ovale baan van 400 meter met een rechte lijn van 100 meter. De baan is voorzien van een moderne verlichting en een camerasysteem voor de finishfoto's.

**De honden**

De honden die deelnemen aan het Pelaw Grange-toernooi zijn van het hoogste niveau. Ze zijn gefokt en getraind om te rennen en zijn zeer atletisch. De honden worden gereden door professionele handlers die de kneepjes van het vak kennen.

**Het publiek**

Het Pelaw Grange-toernooi trekt elk jaar duizenden toeschouwers. De sfeer is altijd opwindend en er is veel te beleven. Het publiek kan genieten van de races, inzetten op hun favoriete honden en genieten van de omgeving.

**Praktische informatie**

Het Pelaw Grange-toernooi wordt gehouden op verschillende data gedurende het jaar. Tickets zijn verkrijgbaar aan de deur of online. Er is voldoende parkeergelegenheid beschikbaar.