SCII - NeXT Winter

**SCII - NeXT Winter**

**Datum:** [Datum invullen]
**Tijd:** [Tijd invullen]
**Locatie:** [Locatie invullen]

**Overzicht**

Maak je klaar voor een episch StarCraft II-toernooi, SCII - NeXT Winter! De beste spelers uit de regio strijden om de overwinning en eeuwige roem.

**Format**

* Best-of-three enkelvoudige eliminatie
* Double-eliminatie playoffs
* Prijzengeld voor de top 3

**Prijzen**

* Eerste plaats: [Prijzengeld invullen]
* Tweede plaats: [Prijzengeld invullen]
* Derde plaats: [Prijzengeld invullen]

**Aanmelding**

Schrijf je in voor het toernooi via [inschrijvingslink invullen]. Het aantal plaatsen is beperkt, dus wees er snel bij!

**Activiteiten**

* Live casting en commentaar
* Meet & greets met professionele spelers
* Giveaways en merchandise

**Voorwaarden**

* Minimale leeftijd: 16 jaar
* Alle deelnemers moeten hun eigen apparatuur meenemen

**Mis deze kans niet om deel te nemen aan een onvergetelijk SCII-toernooi! Meld je vandaag nog aan en maak je klaar om geschiedenis te schrijven.**