Word jij de volgende kampioen van het Valorant Champions Tour? Doe mee aan de VALORANT - VCT - LAN Masters en maak kans op eeuwige roem en glorie. Dit hoogwaardige esports-toernooi brengt de beste teams ter wereld samen in een spannende strijd om de titel.
* Double-eliminatie
* Best of 3 series
* Finale is Best of 5
**Uitzending:**
* Live op [Streamingplatform invullen]
**Ticketverkoop:**
* Tickets zijn beschikbaar via [Ticketwinkel invullen]
Mis deze kans niet om getuige te zijn van de beste Valorant-spelers ter wereld die strijden om de overwinning. Meld je nu aan voor de VALORANT - VCT - LAN Masters en maak deel uit van de geschiedenis!
This website stores data such as cookies to enable site functionality including analytics and personalization. By
using this website, you automatically accept that we use cookies.