VALORANT - VCT - LAN Masters

**VALORANT - VCT - LAN Masters**

Word jij de volgende kampioen van het Valorant Champions Tour? Doe mee aan de VALORANT - VCT - LAN Masters en maak kans op eeuwige roem en glorie. Dit hoogwaardige esports-toernooi brengt de beste teams ter wereld samen in een spannende strijd om de titel.

**Datum:** [Datum invullen]

**Locatie:** [Locatie invullen]

**Prijzenpot:** [Prijzenpot invullen]

**Teams:**

* [Team 1 invullen]
* [Team 2 invullen]
* [Team 3 invullen]
* [Team 4 invullen]
* [Team 5 invullen]
* [Team 6 invullen]
* [Team 7 invullen]
* [Team 8 invullen]

**Format:**

* Double-eliminatie
* Best of 3 series
* Finale is Best of 5

**Uitzending:**

* Live op [Streamingplatform invullen]

**Ticketverkoop:**

* Tickets zijn beschikbaar via [Ticketwinkel invullen]

Mis deze kans niet om getuige te zijn van de beste Valorant-spelers ter wereld die strijden om de overwinning. Meld je nu aan voor de VALORANT - VCT - LAN Masters en maak deel uit van de geschiedenis!