**B-3X3BMW: Het ultieme 3x3 basketbaltoernooi**
Klaar om je basketbalskills op de proef te stellen? Kom dan naar B-3X3BMW, het spannendste 3x3 basketbaltoernooi van Nederland!
**Wat is B-3X3BMW?**
B-3X3BMW is een reeks 3x3 basketbaltoernooien op toplocaties door heel Nederland. Met muziek, entertainment en een hoop sportieve actie is het een onvergetelijke dag voor iedereen die van basketbal houdt.
**Voor wie is het toernooi?**
Of je nu een ervaren basketballer bent of gewoon voor de lol meedoet, iedereen is welkom om deel te nemen aan B-3X3BMW. Vorm een team van drie spelers en schrijf je in voor het toernooi in jouw regio.
**Wat kun je winnen?**
Naast eeuwige roem kun je ook de volgende prijzen winnen:
* Tickets voor een NBA-wedstrijd
* Adidas-basketbalproducten
* Exclusieve BMW-ervaringen
**Wanneer en waar?**
De B-3X3BMW-toernooien vinden plaats op de volgende data en locaties:
* 11 juni: Amsterdam
* 18 juni: Rotterdam
* 25 juni: Den Haag
* 2 juli: Utrecht
* 9 juli: Eindhoven
* 16 juli: Groningen
**Hoe schrijf je je in?**
Schrijf je team nu in op de website van B-3X3BMW. Er zijn beperkte plaatsen beschikbaar, dus wacht niet langer!
**Mis het niet!**
B-3X3BMW is hét basketbaltoernooi van het jaar. Schrijf je in, verzamel je team en beleef een onvergetelijke dag vol spanning, actie en plezier.
#B3X3BMW #Basketball #3x3