**CS:GO Esports-toernooi - Redragon - LATAM**
Voor alle CS:GO-enthousiastelingen in Latijns-Amerika presenteren we met trots het "CS:GO - Redragon - LATAM"-toernooi. Dit spannende evenement brengt de beste Counter-Strike: Global Offensive-spelers uit de regio samen voor een onvergetelijke strijd om roem en prijzen.
**Toernooiformaat:**
* Dubbele eliminatieronde
* Best of 3 (Bo3) in alle behalve de finale
* Best of 5 (Bo5) in de finale
* 16 teams (uitnodigingen en kwalificaties)
**Prijzenpool:**
* 1e plaats: $5.000
* 2e plaats: $2.500
* 3e plaats: $1.000
* 4e plaats: $500
**Belangrijke datums:**
* Inschrijvingsperiode: [startdatum] - [einddatum]
* Kwalificatierondes: [startdatum] - [einddatum]
* Hoofdtoernooi: [startdatum] - [einddatum]
**Hoe zich in te schrijven:**
* Formaat teams: 5 spelers per team
* Minimale leeftijd: 16 jaar
* Teams uit alle landen in Latijns-Amerika zijn welkom
* Schrijf je in via [inschrijvingslink]
**Over Redragon:**
Redragon is een toonaangevende fabrikant van esports-randapparatuur. Hun hoogwaardige gamingmuizen, toetsenborden en headsets zijn de favorieten van professionele gamers over de hele wereld.
Mis dit epische CS:GO-esportsevenement niet! Schrijf je vandaag nog in en maak kans op de hoofdprijs en de eeuwige roem.