WTA Concord

08/12 16:10 27 [119] Katie Volynets vs Bernarda Pera [56] 3-6,1-6
08/11 18:30 26 [119] Katie Volynets vs Harmony Tan [112] 4-6,6-0,7-6
**WTA Concord: Een Toernooi van Wereldklasse**

Bereid je voor op een week vol tennis van wereldklasse bij het WTA Concord-toernooi!

In het pittoreske Concord, bekend om zijn uitgestrekte wijngaarden en prachtige landschappen, verwelkomen we toptennissers van over de hele wereld voor een week vol intense wedstrijden en adembenemend spel.

Van de krachtige opslagen tot de verbluffende forehands, het WTA Concord-toernooi biedt een unieke kans om getuige te zijn van enkele van de meest getalenteerde atleten in de sport. Met een prijzenpot van meer dan $ 1 miljoen belooft het toernooi een felle strijd tussen de besten in het vrouwentennis.

Het toernooi vindt plaats op de all-weather hardcourts van het Concord Tennis Center, met een reeks zitplaatsen die een ongeëvenaard uitzicht bieden op alle actie. Geniet van privésuites en VIP-lounges voor een exclusieve ervaring, of kies voor zitplaatsen in de arena voor een meeslepende sfeer.

Naast het tennis biedt het WTA Concord-toernooi een scala aan activiteiten en evenementen, waaronder:

* Ontmoet-en-groeten met spelers
* Tennisclinics en demonstraties
* Livemuziek en entertainment
* Heerlijk eten en drinken

Of je nu een doorgewinterde tennisfan bent of gewoon op zoek bent naar een onvergetelijke dag uit, het WTA Concord-toernooi is een evenement dat je niet mag missen.

Koop vandaag nog je tickets en word onderdeel van de geschiedenis van het vrouwentennis!