AUS Geelong

**AUS Geelong**

Welkom op de AUS Geelong paardenracebaan, een van de meest prestigieuze racebanen van Australië. Deze iconische locatie staat bekend om zijn spannende races en adembenemende omgeving.

**Fascinerende races**

AUS Geelong biedt een breed scala aan paardenraces, van Thoroughbred-races tot Harnesses-races. De races zijn zorgvuldig samengesteld om een breed scala aan vaardigheidsniveaus en opwinding te bieden.

**State-of-the-art faciliteiten**

De racebaan beschikt over ultramoderne faciliteiten, waaronder een grote tribune met uitzicht op de hele baan, een paradeterrein en een verscheidenheid aan eet- en drinkgelegenheden.

**Adembenemende omgeving**

AUS Geelong ligt in een schilderachtige omgeving, met uitzicht op het Coriobaai-mondingsgebied. De natuurlijke schoonheid voegt een extra dimensie toe aan de race-ervaring.

**Speciale evenementen**

Naast de reguliere races organiseert AUS Geelong ook speciale evenementen, zoals het Geelong Cup Carnival en het Autumn Racing Carnival. Deze evenementen trekken duizenden bezoekers en bieden een unieke kans om de beste paardenracers van Australië in actie te zien.

**Een onvergetelijke ervaring**

Of u nu een fervent racefanaat bent of gewoon op zoek bent naar een spannend dagje uit, AUS Geelong biedt een onvergetelijke ervaring. Geniet van de opwinding van de races, bewonder de prachtige omgeving en maak van uw dag een onvergetelijke dag.

**Plan uw bezoek**

Bezoek de AUS Geelong-website voor meer informatie over komende races, speciale evenementen en tickets. Wij kijken ernaar uit u te verwelkomen op de AUS Geelong paardenracebaan voor een dag vol opwinding en entertainment.