**CS:GO - Battle of Betway**
Betway presenteert met trots het ultieme Counter-Strike: Global Offensive-toernooi, de "Battle of Betway". Bereid je voor op intense vuurgevechten, strategische manoeuvres en adrenaline die door je aderen giert.
**Teams:**
De beste CS:GO-teams ter wereld zullen strijden om de felbegeerde trofee en een enorm prijzengeld. Verwacht vuurwerk van grootmachten als NAVI, Vitality en G2 Esports.
**Speelformaat:**
* Dubbele eliminatie-bracket
* Best-of-three maps in de groepsfase
* Best-of-five maps in de play-offs
* Grand Final: Best-of-five maps
**Data en locatie:**
* 25-29 januari 2023
* Ziggo Dome, Amsterdam
**Tickets:**
Tickets zijn nu verkrijgbaar! Kies uit verschillende opties, waaronder VIP-pakketten met exclusieve voordelen.
**Live streaming:**
Mis geen moment van de actie! Stem af op onze officiële streamkanalen voor live commentaar en professionele analyse.
**Winprijzen:**
Naast het prijzengeld voor de teams zijn er ook speciale prijzen beschikbaar voor fans, waaronder:
* Gesigneerde merchandise
* VIP-tickets
* Exclusieve game-ervaringen
Doe mee aan de "Battle of Betway" voor een onvergetelijke esports-ervaring. Wees getuige van de beste spelers ter wereld en kronen de nieuwe kampioenen van Counter-Strike.
#BattleOfBetway #CSGO #eSports