ITF M15 - Selva Gardena - HD

**ITF M15 - Selva Gardena - HD**

Het ITF M15-toernooi in Selva Gardena, Italië, is een professioneel tennistoernooi voor mannen uit de ATP Challenger Tour. Het toernooi wordt gespeeld op outdoor gravelbanen en maakt deel uit van de ITF World Tennis Tour.

**Data:** [begindatum] - [einddatum]
**Locatie:** Circolo Tennis Selva Gardena, Selva Gardena, Italië

**Deelnemers:**
De deelnemers zijn professionele tennissers uit de top 1000 van de ATP-ranglijst.

**Prijzengeld:**
Het totale prijzengeld bedraagt $15.000.

**Format:**
Het toernooi wordt gespeeld in een enkel- en dubbelspelformaat. De enkelspelfinale is een best-of-three sets wedstrijd, terwijl de dubbelspelfinale een best-of-three sets wedstrijd is met een match tie-break voor de derde set.

**Hoogtepunten:**
* Professioneel tennistoernooi met deelnemers uit de top 1000 van de ATP-ranglijst
* Spannende wedstrijden en hoogwaardig tennis op outdoor gravelbanen
* Gelegenheid om opkomende tennistalenten in actie te zien
* Een prachtige locatie in de Dolomieten

Ga voor meer informatie naar de officiële website van het toernooi of volg het toernooi op social media.