Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Gomez/Osorio vs Nunez/Santibanez
7-6,7-6
28 |
Gomez/Osorio vs C Loureiro/A R Rodriguez
6-4,6-1
28 |
Nunez/Santibanez vs G Ibanez/Marino Hidalgo
6-1,6-1
27 |
Baker/Urrea vs Nunez/Santibanez
4-6,6-1,7-10
27 |
Gomez/Osorio vs Gomez/Franco
7-6,6-7,10-6
27 |
E T Hernandez/F T Hernandez vs G Ibanez/Marino Hidalgo
5-7,3-6
26 |
C Loureiro/A R Rodriguez vs Buitrago/Santamaria
7-6,5-7,10-8
26 |
Castelnuovo/Maginley vs Gomez/Osorio
Walkover
26 |
Gomez/Franco vs Echavarria/Rico Arias
6-3,6-1
26 |
E T Hernandez/F T Hernandez vs Kovacevic/Weishan
6-4,4-6,10-7
26 |
H Ramirez/Rengifo vs Nunez/Santibanez
6-4,3-6,8-10
26 |
G Ibanez/Marino Hidalgo vs Bueno/G Meza
6-3,1-6,10-3
**ITF M15 - Cundinamarca - HD**
Welkom bij de ITF M15 - Cundinamarca - HD, een professioneel tennistoernooi voor heren dat plaatsvindt in Cundinamarca, Colombia. Dit toernooi op hardcourt maakt deel uit van de ITF World Tennis Tour en biedt een prijzenpot van 15.000 dollar.
De beste tennissers ter wereld strijden om de titel in deze spannende competitie. Bekijk de opkomende sterren en gevestigde veteranen terwijl ze alles geven op de baan.
**Wat je kunt verwachten:**
* Hoogwaardig professioneel tennis met enkele van de beste spelers ter wereld
* Adembenemende wedstrijden vol passie, vaardigheid en strategie
* Een bruisende sfeer met enthousiaste fans en een levendige gemeenschap
* De kans om tennis van wereldklasse te ervaren in een prachtige omgeving
**Praktische informatie:**
* Data: [Datum invoegen]
* Plaats: Cundinamarca, Colombia
* Oppervlak: Hardcourt
* Prijzenpot: 15.000 dollar
* Voor meer informatie en tickets: [Website of contactgegevens invoegen]