Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Glasspool/Heliovaara vs Vavassori/Vega Hernandez
6-3,6-0
28 |
Drzewiecki/Matuszewski vs Vavassori/Vega Hernandez
4-6,6-7
28 |
Glasspool/Heliovaara vs Sancic/Weissborn
6-2,6-4
27 |
Forti/Nardi vs Vavassori/Vega Hernandez
5-7,2-6
27 |
Sancic/Weissborn vs Geerts/Masur
7-5,6-1
27 |
Glasspool/Heliovaara vs Bortolotti/Martos Gornes
4-6,6-3,10-7
27 |
Drzewiecki/Matuszewski vs Sabanov/Sabanov
6-4,7-5
26 |
Drzewiecki/Matuszewski vs Maggioli/Ovcharenko
7-5,6-4
26 |
Gigante/Potenza vs Forti/Nardi
7-6,3-6,5-10
26 |
Brancaccio/Cobolli vs Sabanov/Sabanov
7-6,2-6,8-10
26 |
Geerts/Masur vs Cornea/Tsitsipas
6-4,6-2
26 |
Ejupovic/Kotov vs Vavassori/Vega Hernandez
3-6,7-5,4-10
**Challenger Bari - HD**
Welkom bij de Challenger Bari - HD, een spannend tennistoernooi dat van [datum] tot [datum] in Bari, Italië, wordt gehouden.
Deze prestigieuze wedstrijd, onderdeel van de ATP Challenger Tour, brengt enkele van de beste opkomende talenten uit de tennissport samen. Spelers uit de hele wereld strijden om de titel en belangrijke punten voor de wereldranglijst.
Het toernooi wordt gehouden op de klebanen van het Tennis Club Bari, een prachtige locatie die een intieme en spannende sfeer biedt.
Toeschouwers kunnen genieten van hoogstaand tennis, met spannende wedstrijden en verbluffende schoten. Er zijn ook een verscheidenheid aan eet- en drinkgelegenheden, evenals entertainment voor fans van alle leeftijden.
Of je nu een toegewijde tennisliefhebber of gewoon op zoek bent naar een spannend evenement, de Challenger Bari - HD is een must-see voor iedereen die in de buurt is.
Koop nu je tickets en beleef de opwinding van live tennis op zijn best!