West-Indië v Engeland - 2e Twenty20 wedstrijd

12/14 17:30 - West-Indië vs Engeland 176/7(20)-166/7(20)
01/23 20:00 - West-Indië vs Engeland 170-171
**West-Indië tegen Engeland - 2e Twenty20-wedstrijd**

Kom naar het spannende Twenty20-cricketduel tussen de West-Indische Eilanden en Engeland. Deze tweede wedstrijd belooft een onvergetelijke clash te worden tussen twee cricketteams van wereldklasse.

Deze dynamische T20-wedstrijd zal plaatsvinden op het prachtige Kensington Oval in Bridgetown, Barbados. De Caribische sfeer en het enthousiaste publiek zullen de spanning verhogen.

Wees getuige van de explosieve slagen van spelers als Chris Gayle, Andre Russell en Jos Buttler. Geniet van de meesterlijke bowlingprestaties van Jofra Archer, T20-specialist Rashid Khan en Sheldon Cottrell.

Deze wedstrijd is een niet te missen evenement voor alle cricketliefhebbers. Koop nu je tickets en verzeker jezelf van een onvergetelijke cricketavond.