Netherlands vs West Indies 1st ODI

**Nederland vs West-Indië 1ste ODI**

De Oranje Lions en de West-Indische equipe staan op donderdag 31 maart tegenover elkaar in de eerste One Day International (ODI) van een drieluik op het prachtige Hazelaarweg Stadion in Rotterdam.

Nederland, aangevoerd door Pieter Seelaar, zal uitkijken naar een sterke start tegen het ervaren West-Indische team, dat wordt geleid door Kieran Pollard. Beide teams zijn sterk in vorm en hopen de series goed te beginnen.

Nederland komt van een indrukwekkend optreden in de ICC Cricket World Cup Qualifier, waar ze zich kwalificeerden voor het WK van 2023. De West-Indiërs daarentegen zijn de regerend T20 World Cup-kampioenen en zullen willen voortbouwen op hun recente successen.

Met snelle bowlers aan beide kanten, waaronder de Nederlandse pacer Fred Klaassen en de West-Indische slingerarm Obed McCoy, belooft het een spannend duel te worden. Ook de slagmensen van beide teams zullen in de spotlights staan, waarbij Nederland Ryan ten Doeschate en West-Indië Shai Hope tot de sterkhouders behoren.

Mis dit bloedstollende cricketgevecht niet en kom de Oranje Lions aanmoedigen terwijl ze hun reis naar het WK van 2023 voortzetten. Koop vandaag nog je tickets en beleef de actie van dichtbij.