European Open

European Open: Het Spannendste Pooltoernooi van Europa

Welkom bij de European Open, het meest prestigieuze pooltoernooi van Europa!

Wees getuige van de grootste pooltalenten van het continent die het tegen elkaar opnemen in een intense strijd om de Europese titel.

Van 20 tot 26 februari 2023 verwelkomen we de elite van de poolwereld in het prachtige Amsterdam RAI. De European Open biedt niet alleen adembenemende wedstrijden, maar ook:

* Exclusieve demonstraties van wereldkampioenen
* Interactieve workshops voor alle niveaus
* Een bruisende beursvloer met de nieuwste poolproducten
* Een gastvrije sfeer waar poolliefhebbers samenkomen

Of je nu een doorgewinterde speler bent of gewoon van de spanning van pool houdt, de European Open is het evenement dat je niet mag missen.

Koop vandaag nog je tickets en wees getuige van de ultieme poolervaring!