Pakistan vs England - 2nd Twenty20 Match

09/22 14:30 - Pakistan vs Engeland 203-199
Pakistan tegen Engeland - 2e Twenty20-wedstrijd

De Pakistan vs England 2e Twenty20-wedstrijd wordt op 23 september 2022 gespeeld in het National Stadium in Karachi. Het is de tweede wedstrijd van een reeks van zeven Twenty20 Internationals (T20I) tussen de twee teams.

Pakistan won de toss en koos ervoor om eerst te batten. Engeland antwoordde met 166/5 in hun 20 overs, geleid door Jos Buttler (65 van 42) en Liam Livingstone (38 van 23).

Pakistan startte hun achtervolging solide en bereikte na 10 overs 69/1. Babar Azam (110* van 66) en Mohammad Rizwan (88* van 51) sloegen briljante eeuwen en leidden Pakistan naar een overwinning met 10 wickets.

Met deze overwinning heeft Pakistan de reeks met 2-0 geleid. De derde T20I wordt gespeeld op 25 september 2022 in Lahore.