Oman vs Canada - 3rd ODI

Oman versus Canada - 3e ODI

De derde en laatste One Day International (ODI) tussen Oman en Canada vindt plaats op 13 oktober 2021 om 10.00 uur lokale tijd (07.00 uur CET) op het Oman Cricket Academy Ground in Muscat, Oman.

Oman, dat de toss won en koos om te batten, scoorde 279 runs in 50 overs, met Kashif Daud die 104 runs scoorde uit 104 ballen. Canada antwoordde met 283 runs in 49,3 overs, met Rodrigo Thomas die 96 runs scoorde uit 75 ballen.

Dit was de derde overwinning van Canada in de serie, nadat ze de eerste twee ODI's hadden gewonnen. Oman won de toss en koos ervoor om te batten, maar werd al vroeg teruggebracht tot 28-3. Kashif Daud en Aqib Ilyas voegden echter 120 runs toe voor het vierde wicket om Oman te stabiliseren. Daud ging verder met het scoren van zijn maiden ODI-eeuw, terwijl Ilyas 64 runs scoorde uit 66 ballen.

Ook Ayush Shukla (44 van 48) en Sandeep Goud (36* van 21) droegen bij aan de innings van Oman. Voor Canada was Romesh Eranga de meest succesvolle bowler, met 3-49 uit 10 overs.

Canada begon hun achtervolging goed, met Rodrigo Thomas en Ravinderpal Singh die 70 runs toevoegden voor de eerste wicket. Thomas ging door met het maken van 96 runs uit 75 ballen, terwijl Singh 48 runs scoorde uit 53 ballen.

Nitish Kumar (56 van 49) en Hamza Tariq (36 van 39) droegen ook bij aan de achtervolging van Canada, dat de overwinning behaalde met 7 wickets en 3 ballen te gaan.

Voor Oman was Bilal Khan de meest succesvolle bowler, met 2-45 uit 10 overs.

De overwinning betekent dat Canada de ODI-serie met 3-0 wint. Het is de eerste keer dat Canada een ODI-serie wint tegen een Full Member-team.