LOL - LA Comic Con Invitational

**LOL - LA Comic Con Invitational**

**Een epische confrontatie tussen 's werelds beste League of Legends-teams op LA Comic Con**

Bereid je voor op een ongekend esports-spektakel wanneer 's werelds toonaangevende League of Legends-teams strijden om de felbegeerde titel van LA Comic Con Invitational-kampioen. Deze prestigieuze competitie zal de beste spelers in de branche bijeenbrengen voor een onvergetelijke driedaagse ervaring die je niet mag missen.

In de LA Comic Con Invitational nemen de volgende topteams uit Noord-Amerika en Europa het tegen elkaar op:

* Cloud9
* Team Liquid
* Evil Geniuses
* 100 Thieves
* Fnatic
* G2 Esports

Deze teams zullen hun vaardigheden en strategieën op de proef stellen in bloedstollende best-of-three-matches, waarbij alleen de besten zullen zegevieren. De winnende ploeg zal niet alleen de trofee en de eeuwige roem in de wacht slepen, maar ook een aanzienlijk prijzengeld.

Maar het gaat niet alleen om de competitie. LA Comic Con Invitational biedt fans een ongeëvenaarde esports-beleving met:

* Exclusieve meet-and-greets met spelers
* Uitbundige cosplaywedstrijden
* Demonstraties van de nieuwste gamingtechnologie
* Een levendige fanzone met eten, merchandise en entertainment

Of je nu een doorgewinterde League of Legends-veteraan bent of gewoon op zoek bent naar een opwindende esports-ervaring, LA Comic Con Invitational is een evenement dat je niet mag missen. Koop nu je tickets om deel uit te maken van de geschiedenis en getuige te zijn van de kroning van een nieuwe LOL-kampioen!