Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Andrade/Rybakov vs Gomez/Reynolds
6-1,6-3
28 |
Andrade/Rybakov vs Jones/Tonejc
6-4,6-2
28 |
Kumar/Schachter vs Gomez/Reynolds
6-3,3-6,4-10
27 |
Andrade/Rybakov vs Gentry/Moreno
6-3,6-1
27 |
Marrero Curbelo/Vega vs Kumar/Schachter
1-6,5-7
27 |
Cabrera/Goncalves Ceolin vs Gomez/Reynolds
2-6,3-6
27 |
Jones/Tonejc vs Stakusic/Vasser
6-3,7-5
26 |
Cid Subervi/Munoz vs Kumar/Schachter
6-4,1-6,5-10
26 |
Marrero Curbelo/Vega vs Osorio/Urrea
6-4,6-4
26 |
Franco/Salazar vs Cabrera/Goncalves Ceolin
3-6,4-6
26 |
Andrade/Rybakov vs Exsted/Forbes
6-0,6-1
26 |
P Contreras/Villoslada vs Gomez/Reynolds
2-6,1-6
**ITF - M15 Palm Coast - HD**
Welkom bij het ITF - M15 Palm Coast - HD-tennistoernooi. Dit spannende professionele tennistoernooi, dat deel uitmaakt van de ITF World Tennis Tour, zal de beste mannelijke tennissers uit de hele wereld samenbrengen in de prachtige omgeving van Palm Coast, Florida.
Het toernooi wordt gespeeld op hardcourtbanen en omvat zowel enkel- als dubbelspelwedstrijden. De deelnemers strijden om een prijzenpot van $15.000 en waardevolle ATP-rankingpunten.
Kom mee en geniet van het toptennis op zijn best. De wedstrijden zullen de hele week worden gespeeld, met de finale die gepland staat voor zondag. Toegang tot het toernooi is gratis, dus grijp deze kans om getuige te zijn van een onvergetelijke tenniservaring.
Of je nu een fervent tennisliefhebber bent of gewoon op zoek bent naar een leuke dag uit, het ITF - M15 Palm Coast - HD-tennistoernooi zal zeker iets voor jou hebben. Kom mee en moedig je favoriete spelers aan terwijl ze vechten voor de overwinning!