ITF - W15 Kranjska Gora

**ITF - W15 Kranjska Gora**

Van 27 juni tot en met 3 juli 2023 organiseert Tennisclub Kranjska Gora het ITF - W15 Kranjska Gora tennistoernooi, een internationaal tennistoernooi voor vrouwen op gravel. Het toernooi trekt elk jaar een groot aantal toptalenten en biedt fans de kans om de volgende generatie tennissterren in actie te zien.

**Hoogtepunten:**

* ITF World Tennis Tour-evenement
* 15.000 USD prijzengeld
* Enkel- en dubbelspelcompetities
* Wedstrijden van opkomende internationale tennisspeelsters
* Prachtige locatie in de bergen van Slovenië

**Locatie:**

Tennisclub Kranjska Gora
Bor 97
4280 Kranjska Gora
Slovenië

**Tickets:**

Tickets zijn beschikbaar voor aankoop bij de tennisclub of online.

**Schema:**

Het toernooischema wordt begin juni bekendgemaakt.

**Accommodatie:**

Er zijn verschillende accommodaties in de omgeving van Kranjska Gora, waaronder hotels, pensions en appartementen.

**Transport:**

Kranjska Gora is bereikbaar met de auto, trein of bus.

**Mis dit opwindende tennistoernooi niet!**