Beach Pro Tour - Messina

**Beach Pro Tour - Messina**

Beleef de spanning en sensatie van de Beach Pro Tour in het adembenemende Messina, Sicilië. Op 22 en 23 juli 2023 verzamelen 's werelds beste beachvolleyballers zich op het prachtige strand van Capo Peloro voor een toernooi van twee dagen.

Bereid je voor op spectaculaire wedstrijden, adembenemende duiken en uitzinnige fans die hun favoriete teams aanmoedigen. Met internationale teams uit de hele wereld belooft dit toernooi een waar spektakel te worden.

Geniet van de zonnige omgeving, de aangename zeebries en de bruisende sfeer van Messina. Er zijn verschillende activiteiten en attracties beschikbaar voor bezoekers, waardoor het toernooi een onvergetelijke ervaring wordt.

Kom mee en ervaar de passie, het talent en de onverslaanbare sfeer van de Beach Pro Tour in Messina. Koop nu je tickets en maak je klaar voor een weekend vol strandvolleybal van wereldklasse!