ITF - W35 Nakhon Si Thammarat - DD

**ITF - W35 Nakhon Si Thammarat - DD**

Dit tennistoernooi voor damesenkelspel en dubbelspel maakt deel uit van de ITF Women's World Tennis Tour, een professioneel tenniscircuit voor vrouwelijke tennissers. Het wordt gehouden in Nakhon Si Thammarat, Thailand, en heeft een prijzenpot van $35.000.

Het toernooi biedt een mogelijkheid voor opkomende tennissers om ervaring op te doen en punten te verdienen voor de WTA-ranglijst. Enkele van de topspelers die aan dit evenement deelnemen zijn:

* [Naam speelster 1]
* [Naam speelster 2]
* [Naam speelster 3]

Het toernooi omvat zowel enkel- als dubbelspellen. De wedstrijden worden gespeeld op hardcourtbanen.

Voor toeschouwers is het een geweldige kans om getuige te zijn van hoogwaardig damestennis in een prachtige omgeving. Tickets zijn verkrijgbaar bij de kassa van de locatie.