Welkom op de WTA-tour in Puerto Vallarta! Hier nemen de beste vrouwendubbels het tegen elkaar op in een spannende strijd om de titel.
In de prachtige omgeving van de baai van Banderas zullen topteams als Stosur/Zhang en Melichar-Martinez/Schuurs hun vaardigheden tonen en strijden om de felbegeerde trofee.
Volg de actie live en geniet van het adembenemende tennis op de hardcourtbanen, terwijl de teams ongelooflijke rallies en spectaculaire slagen produceren.
Kom op voor een dag vol spanning, drama en sportiviteit op het hoogste niveau. Koop nu je tickets en wees erbij voor de WTA - Puerto Vallarta - DD!
This website stores data such as cookies to enable site functionality including analytics and personalization. By
using this website, you automatically accept that we use cookies.