Hafjell

**Hafjell Alpine Tournament**

Het Hafjell Alpine Tournament is een jaarlijks ski-evenement dat wordt gehouden in Hafjell, Noorwegen. Het toernooi is een van de belangrijkste ski-evenementen in Scandinavië en trekt elk jaar duizenden skiërs en toeschouwers.

Het toernooi vindt plaats op de hellingen van de Hafjell Alpine Resort, die bekend staat om zijn uitdagende pistes en prachtige landschappen. Het evenement omvat een verscheidenheid aan disciplines, waaronder reuzenslalom, slalom en super-G.

Het Hafjell Alpine Tournament is een geweldige gelegenheid om enkele van de beste skiërs ter wereld aan het werk te zien. Het toernooi biedt ook een aantal activiteiten voor toeschouwers, zoals livemuziek, eten en drinken, en ski-demos.

Of je nu een enthousiaste skiër bent of gewoon op zoek bent naar een leuke dag uit, het Hafjell Alpine Tournament is iets voor jou.