Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Nefisa Berberovic vs Andreea Mitu
6-3,0-6,6-4
28 |
Nefisa Berberovic vs Alexa Pirok
6-3,6-4
28 |
Vasiliki Karvouni vs Andreea Mitu
0-6,0-6
27 |
Andreea Mitu vs Georgia A Craciun
6-2,6-4
27 |
Ioana Loredana Rosca vs Alexa Pirok
2-6,6-3,2-6
27 |
Alexandra Damaschin vs Nefisa Berberovic
4-6,4-6
27 |
Cristina Ene vs Vasiliki Karvouni
6-1,3-6,6-7
26 |
Elena-Teodora Cadar vs Alexandra Damaschin
2-6,7-5,1-6
26 |
Jana Bojovic vs Georgia A Craciun
2-6,0-6
26 |
Alexa Pirok vs Izabela Gabriela Novac
6-1,6-3
26 |
Andreea Mitu vs Alexandra M Staiculescu
7-5,6-3
26 |
Vasiliki Karvouni vs Anastasia Vdovenco
6-4,4-6,7-6
**ITF Vrouwen Arad**
Welkom bij het ITF Vrouwen Arad-tennistoernooi, een professioneel tennistoernooi voor dames dat wordt gehouden in de prachtige stad Arad, Roemenië.
**Data en locatie**
Het toernooi vindt plaats van [begindatum] tot [einddatum] op de tennisbanen van [naam tennispark].
**Deelnemende speelsters**
Het toernooi trekt een indrukwekkend deelnemersveld met enkele van de beste vrouwelijke tennissers ter wereld. Verwachte deelnemers zijn:
* [Naam speelster 1]
* [Naam speelster 2]
* [Naam speelster 3]
**Prijzenpot**
Het toernooi biedt een totale prijzenpot van [bedrag], die wordt verdeeld over de winnaars van de enkel- en dubbelspellen.
**Activiteiten en entertainment**
Naast de spannende tenniswedstrijden, zijn er ook tal van activiteiten en entertainment voor bezoekers, waaronder:
* Muziekvoorstellingen
* Eet- en drankstalletjes
* Kinderzone
**Tickets**
Tickets voor het ITF Vrouwen Arad-toernooi zijn nu te koop. Bezoek [website] of bel [telefoonnummer] om uw tickets te bestellen.
Kom naar Arad en geniet van het hoogste niveau van damestennis tijdens het ITF Vrouwen Arad-toernooi!