Challenger Puerto Vallarta - HD

**Challenger Puerto Vallarta - HD**

Het Challenger Puerto Vallarta - HD tennistoernooi is een Professional Tennis Tournament dat deel uitmaakt van de ATP Challenger Tour. Het toernooi wordt gehouden in Puerto Vallarta, Mexico, en gespeeld op hardcourtbanen.

**Geschiedenis**

Het Challenger Puerto Vallarta - HD-toernooi werd voor het eerst gehouden in 2022. Het werd gewonnen door de Mexicaanse speler Miguel Ángel Reyes-Varela.

**Formaat**

Het toernooi heeft een enkelspel- en een dubbelspeltoernooi. Het enkelspeltoernooi heeft een hoofdtabel van 32 spelers, terwijl het dubbelspeltoernooi een hoofdtabel van 16 teams heeft.

**Prijzengeld**

Het totale prijzengeld voor het Challenger Puerto Vallarta - HD-toernooi is $50.000. De winnaar van het enkelspel ontvangt $7.200, terwijl de winnaars van het dubbelspel $3.600 ontvangen.

**Belangrijkste spelers**

Het Challenger Puerto Vallarta - HD-toernooi heeft een aantal van de beste tennissers op de ATP Challenger Tour aangetrokken. Enkele van de opvallende spelers die in het toernooi hebben gespeeld zijn:

* Miguel Ángel Reyes-Varela
* Alex Hernández
* Nicolás Barrientos
* Ernesto Escobedo

**Locatie**

Het Challenger Puerto Vallarta - HD-toernooi wordt gehouden in de Parque Parota in Puerto Vallarta. De locatie biedt een schilderachtig uitzicht op de oceaan en een levendige sfeer.

**Tickets**

Tickets voor het Challenger Puerto Vallarta - HD-toernooi zijn te koop via de officiële website van het toernooi. De prijzen van de tickets variëren afhankelijk van de zitplaatscategorie.

**Accommodatie**

Puerto Vallarta biedt een breed scala aan accommodatiemogelijkheden, variërend van luxe resorts tot betaalbare hotels. Bezoekers kunnen accommodatie vinden die aan hun budget en voorkeuren voldoet.