Date | R | Thuis v Uit | - |
09/16 08:00 |
29 |
Lucas Gerch v Kirill Kivattsev
|
6-4,6-2
|
09/15 08:00 |
28 |
Juan Bautista Otegui v Kirill Kivattsev
|
6-7,5-7
|
09/15 08:00 |
28 |
Lucas Gerch v Maxime Pauwels
|
7-5,6-4
|
09/14 09:05 |
27 |
Maxime Pauwels v Vasile Antonescu
|
6-3,5-7,7-6
|
09/14 08:35 |
27 |
Gabriel Alejandro Hidalgo v Juan Bautista Otegui
|
2-6,6-3,6-7
|
09/14 07:00 |
27 |
Kirill Kivattsev v Calin Manda
|
7-5,6-3
|
09/14 07:00 |
27 |
Oleksii Krutykh v Lucas Gerch
|
1-6,3-6
|
09/13 10:40 |
26 |
Evgenii Tiurnev v Oleksii Krutykh
|
5-7,3-6
|
09/13 08:55 |
26 |
Vasile-Alexandru Ghilea v Vasile Antonescu
|
1-6,4-6
|
09/13 08:30 |
26 |
Calin Manda v Mikhail Korovin
|
3-6,6-0,6-2
|
09/13 08:30 |
26 |
Maxime Pauwels v Dan Alexandru Tomescu
|
5-7,6-3,7-5
|
09/13 06:30 |
26 |
Lucas Gerch v Nicolae Frunza
|
3-6,7-5,6-2
|
09/13 06:30 |
26 |
Oleg Prihodko v Kirill Kivattsev
|
6-7,2-6
|
09/13 06:30 |
26 |
Alexandru Vasile Manole v Juan Bautista Otegui
|
4-6,3-6
|
09/13 06:30 |
26 |
Johannes Haerteis v Gabriel Alejandro Hidalgo
|
4-6,5-7
|
09/12 10:15 |
25 |
Lucas Gerch v Valentin Vanta
|
6-3,6-3
|
09/12 09:05 |
25 |
Kirill Kivattsev v Bogdan Pavel
|
6-4,6-2
|
09/12 09:00 |
25 |
Evgenii Tiurnev v Jeremias Lima-Perez
|
6-3,6-3
|
09/12 09:00 |
25 |
Juan Bautista Otegui v Bogdan Borza
|
7-5,6-3
|
09/12 08:25 |
25 |
Samuele Ramazzotti v Calin Manda
|
5-7,3-6
|
09/12 07:25 |
25 |
Gabriel Alejandro Hidalgo v Petru-Alexandru Luncanu
|
6-2,6-2
|
09/12 07:20 |
25 |
Andrei Stefan Apostol v Vasile Antonescu
|
2-6,4-6
|
09/12 07:15 |
25 |
Matei A Georgescu v Vasile-Alexandru Ghilea
|
0-6,1-6
|
09/12 06:30 |
25 |
Oleg Prihodko v Neil Oberleitner
|
6-3,7-6
|
09/12 06:00 |
25 |
Vlad Stoica v Nicolae Frunza
|
0-6,5-7
|
09/12 06:00 |
25 |
Alexandru Vasile Manole v Robert Damian Savin
|
6-2,6-1
|
09/12 06:00 |
25 |
Dan Alexandru Tomescu v Eric Tudor A.Pandelea
|
6-1,6-1
|
09/11 12:00 |
25 |
Maxime Pauwels v Razvan Aghion
|
Retired
|
09/11 07:55 |
25 |
Mikhail Korovin v Franco Emanuel Egea
|
6-0,6-3
|
09/11 06:30 |
25 |
Edris Fetisleam v Oleksii Krutykh
|
3-6,3-6
|
**ITF Roemenië F13, Boekarest**
Het ITF Roemenië F13-toernooi is een professioneel tennistoernooi dat deel uitmaakt van het ITF World Tennis Tour. Het toernooi vindt plaats in Boekarest, Roemenië, en wordt gehouden van [BEGIN DATUM] tot [EIND DATUM].
**Speellocatie:**
Tennis Club Aviației
**Categorie:**
Futures
**Ondergrond:**
Gravel
**Prijzengeld:**
15.000 dollar
**Deelnemers:**
Het toernooi staat open voor mannelijke tennissers uit de hele wereld.
**Format:**
Het toernooi heeft een enkelspeltoernooi en een dubbelspeltoernooi.
Het enkelspeltoernooi wordt gespeeld in een knock-outsysteem, waarbij de winnaar van elke wedstrijd doorgaat naar de volgende ronde.
Het dubbelspeltoernooi wordt gespeeld in een knock-outsysteem met een troostfinale voor de verliezers van de halve finales.
**Uitzonderlijke spelers:**
Enkele opmerkelijke spelers die in het verleden aan het toernooi hebben deelgenomen, zijn:
* Marius Copil
* Adrian Ungur
* Nicolae Frunză
**Geschiedenis:**
Het ITF Roemenië F13-toernooi wordt sinds 2014 jaarlijks gehouden.