Date | R | Thuis v Uit | - |
---|---|---|---|
06/01 12:00 | 18 | [7] FC Shukura Kobuleti v FC Gagra [8] | 3-4 |
05/28 17:00 | 17 | [4] Dinamo Tbilisi v Dinamo Batumi [1] | 1-2 |
05/28 15:00 | 17 | [10] FC Telavi v FC Saburtalo Tbilisi [3] | 0-3 |
05/28 12:30 | 17 | [6] Torpedo Kutaisi v FC Shukura Kobuleti [9] | 1-2 |
05/28 12:00 | 17 | [3] Samgurali v Dila Gori [5] | 2-2 |
05/28 11:00 | 17 | [7] FC Gagra v FC Samtredia [10] | 0-1 |
05/24 17:00 | 16 | [5] Dila Gori v FC Gagra [7] | 1-0 |
05/24 17:00 | 16 | [2] Dinamo Batumi v FC Telavi [8] | 2-0 |
05/24 15:00 | 16 | [4] FC Saburtalo Tbilisi v Samgurali [2] | 5-1 |
05/24 12:30 | 16 | [6] Torpedo Kutaisi v Dinamo Tbilisi [4] | 2-3 |
05/24 11:30 | 16 | [9] FC Shukura Kobuleti v FC Samtredia [10] | 2-2 |
05/20 16:00 | 15 | [4] Dinamo Tbilisi v FC Shukura Kobuleti [9] | 4-4 |
05/20 15:00 | 15 | [8] FC Telavi v Torpedo Kutaisi [6] | 1-0 |
05/20 12:00 | 15 | [2] Samgurali v Dinamo Batumi [1] | 1-1 |
05/20 11:00 | 15 | [10] FC Samtredia v Dila Gori [5] | 1-2 |
05/20 10:30 | 15 | [7] FC Gagra v FC Saburtalo Tbilisi [4] | 1-2 |
05/15 11:00 | 14 | [9] FC Shukura Kobuleti v Dila Gori [5] | 2-3 |
05/14 17:00 | 14 | [2] Dinamo Batumi v FC Gagra [7] | 3-1 |
05/14 16:00 | 14 | [3] Dinamo Tbilisi v FC Telavi [8] | 6-1 |
05/14 15:00 | 14 | [4] FC Saburtalo Tbilisi v FC Samtredia [10] | 2-0 |
05/14 12:30 | 14 | [6] Torpedo Kutaisi v Samgurali [2] | 1-3 |
05/10 15:00 | 13 | [8] FC Telavi v FC Shukura Kobuleti [10] | 0-0 |
05/10 12:30 | 13 | [9] FC Samtredia v Dinamo Batumi [1] | 1-2 |
05/10 12:00 | 13 | [2] Samgurali v Dinamo Tbilisi [3] | 2-1 |
05/10 11:00 | 13 | [7] FC Gagra v Torpedo Kutaisi [6] | 0-0 |
05/09 16:00 | 13 | [5] Dila Gori v FC Saburtalo Tbilisi [4] | 1-1 |
05/06 16:00 | 12 | [2] Dinamo Tbilisi v FC Gagra [7] | 0-0 |
05/06 14:00 | 12 | [8] FC Telavi v Samgurali [4] | 0-1 |
05/06 12:00 | 12 | [6] Torpedo Kutaisi v FC Samtredia [9] | 1-0 |
05/05 17:00 | 12 | [1] Dinamo Batumi v Dila Gori [5] | 0-2 |
De Erovnuli Liga, voorheen Oemaghlesi Liga, (Georgisch: ეროვნული ლიგა) is de hoogste voetbalcompetitie in Georgië georganiseerd door de Georgische voetbalbond.
De competitie is sinds 1990, na de onafhankelijkheid van de Sovjet-Unie, de hoogste nationale divisie. Van 1927 tot 1989 was de competitie een regionale competitie binnen de Sovjet-Unie.
De huidige positie van Georgië op de UEFA-coëfficiëntenranglijst betekent dat van de Georgische deelnemers aan de Europese toernooien de kampioen zich plaatst voor de (voorronden van de) UEFA Champions League en de nummers twee en drie zich plaatsen, samen met de bekerwinnaar, voor de (voorronden van de) UEFA Europa Conference League. Nummer 10 degradeert naar de Erovnuli Liga 2. Nummers 8 en 9 spelen promotie-/degradatiewedstrijden tegen de nummers 2 en 3 van de Erovnuli Liga 2